Skutery elektryczne od TrybEco

Globalny trend korzystania z zeroemisyjnych pojazdów sprawia, że dynamicznie powstają i rozwijają się firmy oferujące takie właśnie usługi. Stopniowo poszerza się także oferta dostępna na polskim rynku – dobrym tego przykładem jest działalność firmy TrybEco, produkującej pojazdy elektryczne. Ofertę i misję tego przedsiębiorstwa przybliżył Radosław Rybiński, specjalista ds. sprzedaży w TrybEco.

„Produkujemy rowery elektryczne, skutery elektryczne, pojazdy elektryczne trójkołowe, a czterokołowe już niedługo [pojawią się] w ofercie. Cały czas, od początku istnienia, tworzymy firmę ekologiczną. Chcemy żyć czyściej, prościej, łatwiej, dlatego główne hasło firmy TrybEco to: ekonomicznie, elektryczne, ekologiczne. To są nasze trzy najważniejsze słowa [definiujące to], z czym wychodzimy do społeczeństwa”, podkreślił Radosław Rybiński.

Firma TrybEco specjalizuje się w produkcji ekologicznych pojazdów miejskich. Oferuje rowery i skutery elektryczne, które wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz estetyczne wzornictwo. Wśród hybrydowych modeli tej marki znajdują się elektryczne rowery NORD, LUNA, CRO-MO i TERRA oraz modele składane COMPACTA. Ponadto każdy z tych pojazdów można wyposażyć w dodatkowe części, dzięki czemu klient zyska unikatowy pojazd, dopasowany do osobistych preferencji.

Jak podkreśla przedstawiciel TrybEco, przedsiębiorstwo stale współpracuje z wieloma firmami zajmującymi się transportem. Wśród nich można wymienić m.in. wypożyczalnię skuterów elektrycznych JedenŚlad. Oprócz tego TrybEco dostarcza skutery dla firmy Ekopak, zajmującej się dostawą paczek wykonanych z ekologicznych tworzyw, a także wielu firm kurierskich. Trwają również prace nad elektrycznym trójkołowcem – od kilku miesięcy taki pojazd testuje Poczta Polska.

„Dla nas najważniejsze jest to, żebyśmy mogli żyć przyjemniej i abyśmy mogli pozwolić sobie na jazdę na rowerze, który ma wspomaganie elektryczne. Jeżeli w tym momencie możemy przejechać 30 km na rowerze zwykłym, to dzięki wspomaganiu elektrycznemu możemy przejechać o wiele więcej kilometrów”, podsumował Radosław Rybiński.

Dodaj komentarz


Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Mogą Ci się także spodobać

Codzienny raport smogowy – 13.12.

Smog nie odpuszcza! W Krakowie wprowadzono dziś darmową komunikację miejską, również Koleje Małopolskie ogłosiły bezpłatną komunikację na obszarze Aglomeracji Krakowskiej – warto dziś zrezygnować z podróży samochodem. Wczoraj na szczycie klimatycznym została przyjęta Deklaracja Ministerialna “Lasy dla klimatu”. Dokument ten nawołuje państwa do wspólnych działań na rzecz wykorzystania lasów do równoważenia emisji CO2. To postęp, ale kluczowe kwestie nie zostały jeszcze rozwiązane. W trakcie COP 24 były wiceprezydent USA – Al Gore zwrócił uwagę na problem smogu w Polsce: “Dziecko, które urodzi się dziś w Warszawie, po roku życia będzie się czuło tak, jakby wypaliło tysiąc papierosów.” Niestety, zgadzamy się z nim.