Fotowoltaika receptą na smog? Mocne uderzenie od Lidera Rynku

Rocznie z powodu smogu umiera 45 tys. osób. To jest fakt. Jeżeli nie zaczniemy działać, wynik ten będzie jeszcze wyższy, a straty, także finansowe, wzrosną. Najbardziej niebezpieczne dla ludzkiego organizmu są pyły zawieszone PM10 i PM2,5. Cząstki PM10 z łatwością docierają do górnych dróg oddechowych, a następnie do płuc, a pył PM2,5 jest na tyle mały, że może przenikać do krwi.

Columbus Energy z nową ofertą dla biznesu – tego na rynku fotowoltaiki jeszcze nie było – GoBloo

Lider Rynku fotowoltaiki w Polsce wchodzi z nową ofertą dla klientów biznesowych. Jak zachęcić przedsiębiorców do budowy dużej instalacji fotowoltaicznej? Po pierwsze, zapewniając szybki zwrot z inwestycji dzięki dobrej jakości paneli w stosunku do niskiej ceny oferowanego produktu. Czy jest to możliwe?

Columbus Energy zwiększa przychody

Columbus Energy zakończyła pierwsze półrocze 2018 r. skonsolidowanym zyskiem netto sięgającym 1,51 mln zł, a jej przychody z działalności operacyjnej wyniosły w tym okresie 21,3 mln zł. Spółka pracuje nad dalszym unowocześnieniem poprzez doinwestowanie obszaru IT oraz Business Intelligence, a także poprzez rozbudowę kadry zarządzającej o doświadczonych managerów.

Columbus Energy: Testuj przez rok

Nowa oferta Columbus Energy S.A. – TESTUJ PRZEZ ROK – to propozycja skierowana do klientów indywidualnych, którzy od 1 lipca 2018 r. zdecydują się na instalację produkującą prąd ze słońca za gotówkę lub w abonamencie elastycznym. Po pełnym roku użytkowania instalacji fotowoltaicznej, a więc od rozpoczęcia pracy licznika mogą oni zrezygnować z niej bez podania przyczyny, czyli bez konsekwencji i z pełnym zwrotem własnego wkładu gotówkowego.

Columbus Energy: Abonamenty na słońce czyli fotowoltaika dla każdego!

W marcu bieżącego roku Spółka przekształciła trzy wspomniane Abonamenty na Słońce w jeden Abonament Elastyczny umożliwiający indywidualne dostosowanie mocy instalacji fotowoltaicznej do zapotrzebowania każdego przyszłego prosumenta. W Columbus Energy S.A. przyszły właściciel domowej elektrowni decyduje, ile prądu potrzebuje i jakie będzie miał oszczędności. Nowa oferta to odpowiedź Spółki na potrzeby Polaków, którzy coraz częściej inwestują w odnawialne źródła energii.

Columbus Energy szuka nowych ekip instalacyjnych

Columbus Energy S.A. współpracuje z ponad 50 ekipami instalatorów. Zapewnia im ciągłość pracy, czyli 5 instalacji tygodniowo dla pojedynczej ekipy w pobliży miejsca zamieszania. Gwarantuje również opiekę koordynatora każdej instalacji, pewność dostawy kompletnego sprzętu do montażu, pomoc techniczną oraz harmonogram dostosowany do instalatora i klienta. Dzięki innowacyjnym Abonamentom na Słońce oraz profesjonalnej i kompleksowej obsłudze prosumentów, sektor fotowoltaiki dynamicznie rozwija się w Polsce.