Atlantis Resources zbiera 5 milionów funtów na przyspieszenie swoich inwestycji

Deweloper systemów zbierania energii pływów morskich i oceanicznych, Atlantis Resources, poinformowało o emisji obligacji, które mają posłużyć do zebrania pięciu milionów funtów. Pieniądze potrzebne są firmie na przyspieszenie realizacji planów inwestycyjnych.

Atlantis współpracuje obecnie z Abundance Investment nad kwestiami formalnymi emisji obligacji. Obligacje będzie można kupić najpewniej już pod koniec czerwca. Mają one być wyemitowane na pięć lat i oferować zwrot 8% z tej inwestycji.

Pieniądze uzyskane z sprzedaży wyemitowanych obligacji firma chce przeznaczyć na spłatę najdroższych w obsłudze długów oraz zainwestować w bieżący rozwój systemów zbierania energii pływów morskich.

Dodaj komentarz


Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Mogą Ci się także spodobać

Codzienny raport smogowy – 16.12.

Katowicki szczyt klimatyczny dobiegł końca. Wszystkie państwa ostatecznie przyjęły tzw. Reguły Katowickie, które mają wdrożyć porozumienie paryskie. Śnieżna noc na wschodzie kraju, uważajcie na chodnikach i ulicach może być ślisko. W niektórych rejonach Polski mocniej powiało, dzięki temu smog dziś nie dokucza aż tak bardzo, oby sytuacja utrzymała się jak najdłużej.