Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Fotowoltaika. Columbus rozprawi się z mitami i przedstawi fakty [webinar]

fotowoltaika w USA

Fotowoltaika. Columbus rozprawi się z mitami i przedstawi fakty [webinar]

Zastanawiasz się czy fotowoltaika to rozwiązanie dla Ciebie? A może masz obawy czy to się opłaca i jak szybko zwróci się Twoja inwestycja? Swoje wątpliwości będziesz mógł rozwiać już 7 kwietnia podczas webinaru organizowanego przez firmę Columbus. Doświadczeniem podzielą się z uczestnikami eksperci. 

Reklama

Fotowoltaika – jakie są Twoje obawy?

Columbus zamontował już ponad 33 tysięcy instalacji dla polskich rodzin. Nic dziwnego, że doskonale zna wszelkie pytania i obawy klientów. 

Podczas bezpłatnego spotkania online, eksperci rozprawią się z mitami i przedstawią fakty na temat fotowoltaiki. Dowiesz się między innymi, jak sfinansować instalację fotowoltaiczną i nie obciążyć przy tym domowego budżetu. Specjaliści doradzą również, co zrobić, aby inwestycja była jeszcze bardziej opłacalna i przynosiła długofalowe oszczędności. 

Porozmawiają o finansach i formalnościach

Podczas spotkania dowiesz się także:

  • czy to się nadal opłaca – jakich realnych oszczędności możesz się spodziewać i w jakim czasie?
  • gotówka, kredyt, leasing – w jaki sposób możesz sfinansować swoją instalację?
  • cena, estetyka, jakość, gwarancja, bezpieczeństwo, obsługa – na co zwrócić uwagę wybierając firmę fotowoltaiczną?
  • ile czasu musisz poświęcić, by załatwić wszystkie formalności?
  • czy możesz wykorzystać 100% wyprodukowanej energii?

Eksperci Columbusa

Na pytania odpowie Marcin Kwiecień, Regionalny Kierownik Sprzedaży Columbus. Natomiast webinar poprowadzi Joanna Gil, Brand Manager Columbus. Oprócz wiedzy opartej na konkretnych przykładach i danych, czeka na ciebie specjalny bonus, oraz możliwość zdobycia firmowych gadżetów. 

Jak wziąć udział w webinarze?

Webinar jest bezpłatny i dostępny dla każdego. Spotkanie rozpocznie się 7 kwietnia o godz. 18:00 i potrwa ok. 90 minut. Wystarczy zarejestrować się, klikając w link poniżej. 

https://webinar.columbusenergy.pl/fotowoltaika-fakty-mity/?fbclid=IwAR2L55LqU4nd-3Dl2NNbN-FOhxzycES41ImrNA6sHen4Ie72Wke4oAdgbPc

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.