Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

GREEN ENERGY CONGRESS – zapraszamy na Kongres Zielonej Energii

GREEN ENERGY CONGRESS – zapraszamy na Kongres Zielonej Energii

4 i 5 października 2022 w Centrum Kongresowym ICE Kraków, odbędzie się II edycja Kongresu Zielonej Energii. Przez dwa dni, na czterech scenach jednocześnie, będzie można posłuchać inspirujących prelekcji, wykładów i paneli dyskusyjnych oraz uczestniczyć w warsztatach i sesjach networkingowych.

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

Zielona transformacja

Green Energy Congress to innowacyjne wydarzenie, kolejne z cyklu corocznych, skoncentrowane na transformacji polskiego systemu na niskoemisyjny, OZE, GOZ i zielonym potencjale. Green Energy Congress buduje trend i świadomość efektywności ekologicznej. Program tegorocznego kongresu składa się z czterech głównych obszarów tematycznych, realizowanych jednocześnie na czterech scenach. Do uczestnika należy wybór prelekcji:

– Zielona energia dla regionów (Samorząd lokalny, Smart City)

– Energetyka (Atom, Wodór, OZE)

– Zielona Gospodarka (Przemysł, Recykling, Opakowania)

– Społeczeństwo (Eko trendy, Elektromobilność, Eko Fashion)

Ciekawe tematy, znakomici eksperci

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw, samorządu, naukowców, organizacji oraz praktyków wdrażających proekologiczne rozwiązania w swoich firmach lub planujących takie wdrożenia. Ponadto, uczestniczyć w nim mogą wszyscy zainteresowani zastosowaniem zielonej energii w gospodarce i poprawą sytuacji klimatycznej w Polsce i Europie.

W GEC22 weźmie udział ponad 50 prelegentów – wybitnych ekspertów i praktyków z zakresu Smart City/Smart Village, OZE, zrównoważonego rozwoju, oszczędności energetycznej, GOZ, ESG.

Konkurs Top Eco Innovation

Projektem współtowarzyszącym Green Energy Congress jest konkurs Top Eco Innovation. Inicjatywa przeznaczona jest dla start-upów, firm, przedsiębiorców oraz organizacji, które mają pomysł, projekt lub już wdrażają ekologiczne rozwiązania. Zgłoszenia do konkursu Top Eco Innovation mogą obejmować różne kategorie, jak np. produkt, usługę czy też działanie CSR. Ideą konkursu jest wyłonienie nowych, ciekawych  rozwiązań i rozpropagowanie ich na szeroką skalę.

Hybrydowa formuła

Konferencja będzie miała formułę hybrydową tj. prelekcje i wystąpienia odbywać się będą na żywo na poszczególnych scenach w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Odbędzie się również transmisja on-line, za pośrednictwem specjalnej, dedykowanej platformy iPlatform.

Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne na stronie internetowej oraz w social mediach (YouTube Facebook Instagram Linkedin).

Green Energy Congress,

4-5 października 2022

Centrum Kongresowe ICE Kraków lub dostęp online

www.greenenergycongress.pl  

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.