HERZ w Polsce już 25 lat

Firma Herz Armatura i Systemy grzewcze, po 25 latach od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce, należy do absolutnej czołówki branży instalacyjnej. Jest to równocześnie jeden z  najważniejszych dostawców ekologicznych rozwiązań w zakresie pozyskiwania energii.

W 1983 roku powstała firma Herz Feuerungstechnik należąca do grona absolutnych prekursorów w zakresie odnawialnych źródeł energii. Od ponad 30 lat Herz Energietechnik dostarcza  nowoczesne, wydajne, tanie w eksploatacji i przyjazne środowisku źródła ciepła.

Fotowoltaika od Columbus Energy

Polska filia austriackiej firmy HERZ Armaturen Ges.m.b.H zarejestrowana została w Krakowie 25 lat temu pod nazwą HERZ Armatura i Systemy Grzewcze. Od początku swojej działalności firma HERZ  wprowadza na rynek polski szeroki asortyment nowoczesnej armatury regulacyjnej, zapewniającej racjonalne, a więc oszczędne gospodarowanie energią. W działalność firmy wpisuje się również dbałość o środowisko, dzięki oferowanym urządzeniom takim jak nowoczesne, bezobsługowe kotły na biomasę oraz  pompy ciepła.

W Polsce w armaturę marki HERZ wyposażonych jest szereg budynków użyteczności publicznej, obiektów komercyjnych, domów jednorodzinnych oraz mieszkań. Do najbardziej prestiżowych budowli, które wyposażone zostały  w armaturę ze znakiem serca należą : Zamek Królewski na Wawelu, Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Pałac Prymasowski w Warszawie, Uniwersytet Jagielloński, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej  Manggha w Krakowie, hotele Mariott, Bristol w Warszawie, Sky Tower Wrocław,  a także opery, banki, hotele, obiekty sakralne i usługowe z terenu całej Polski.