Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Konkurs 5479 wschodów słońca z Soltec. Do wygrania nawet 10 tys. zł na wakacje!

Konkurs 5479 wschodów słońca z Soltec. Do wygrania nawet 10 tys. zł na wakacje!

Rozpoczął się konkurs 5479 wschodów słońca z Soltec. Organizator konkursu – firma Soltec – obchodzi w tym roku swoje 15 urodziny i zaprasza wszystkich instalatorów fotowoltaiki do wspólnego świętowania!

Reklama

Jak wziąć udział w konkursie?

5479 wschodów słońca z Soltec to konkurs, w którym wziąć udział może każdy monter instalacji fotowoltaicznych zarejestrowany na platformie zakupowej Soltec.pl, a zgłoszenia można wysyłać do 30 września 2021 roku.

Aby wziąć udział w konkursie, należy posiadać fakturę VAT za zakupione przez siebie w sklepie Soltec.pl moduły fotowoltaiczne lub inwerter, a także przesłać swoją pracę konkursową w formie zdjęcia przedstawiającego panele fotowoltaiczne z motywem wschodzącego lub zachodzącego słońca.

Zgłoszenia można dokonać na kilka sposobów, np. udostępniając zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na portalu Facebook, dodając na swoim profilu na Instagramie z oznaczeniem @Soltec_pv i #15latSoltec lub przesyłając zgłoszenie drogą mailową (na adres: konkurs@soltec.pl) z tytułem KONKURS.

Wartościowe nagrody

Do wygrania są aż 2 Vouchery o wartości 10 000 złotych na usługi turystyczne (jeden dla instalatora, drugi dla właściciela instalacji PV ze zdjęcia) oraz vouchery na zakupy w Soltec. Dodatkowo w każdym tygodniu jeden Uczestnik, który zgłosi najciekawszą pracę, otrzyma nagrodę tygodniową w postaci gadżetów.

Spośród wszystkich zgłoszonych do udziału w konkursie prac komisja konkursowa złożona z przedstawicieli firmy Soltec wybierze 3 Laureatów i 2 Wyróżnionych – autorów najciekawszych zdjęć. O przyznaniu nagrody będą decydowały zgodność pracy z zadaniem konkursowym i atrakcyjność zdjęcia.

W konkursie liczy się kreatywność i oryginalność! Więcej informacji, w tym warunki udziału, znajdują się na stronie konkursowej: https://soltec.pl/pl/konkurs

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.