Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Kto podczas pandemii zwiedza Koloseum? Zwierzęta!

Koloseum

Kto podczas pandemii zwiedza Koloseum? Zwierzęta!

Z powodu pandemii, rzymskie Koloseum zostało zamknięte dla zwiedzających. Jednak do amfiteatru Flawiuszów zawitali nieco inni turyści. Jeżom, ropuchom, królikom, oraz innym zwierzętom bardzo przypadła do gustu starożytna budowla. 

BANER MOBILEB1
Reklama

O nietypowych odwiedzinach, w swoich mediach społecznościowych poinformowała dyrektor parku archeologicznego, Alfonsina Russo. Zauważyła ona, że zwierzęta, w tym króliki, żaby czy jeże, wychodzą ze swoich norek i zadomawiają się na terenie Koloseum. Słynny obiekt postanowił odwiedzić nawet czarny kot. Dzięki ciszy i pustce, panujących w czasach pandemii, zwierzęta czują się swobodnie i nieskrępowanie mogą poruszać się po całym obiekcie. 

1 1
Do Koloseum zawitały między innymi króliki.
4 2
Koloseum zwiedzał nawet czarny kot…

Z powodu wysokich temperatur odnotowanych w Rzymie w listopadzie, wiele zwierząt nie zapadło jeszcze w sen zimowy. Również termin otwarcia Koloseum dla zwiedzających nie jest jeszcze znany. 

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama
5 1
Cóż może być piękniejszego, od uroczego jeża na tle wspaniałej starożytnej budowli?

Fot. Alfonsina Russo

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.