Pod nowym zarządem Sparrows Group przyspiesza prace

Sparrows Group, dostawca wyposażenia i usług inżynieryjnych, zatrudniło Matta Corbina (na zdjęciu) jako nowego dyrektora na region Europy i Wielkiej Brytanii, aby pomógł on w rozwoju firmy na rynku energii odnawialnych i innych.

Przed podjęciem pracy w Sparrows Group Corbin pracował w brytyjskim urzędzie ds. górnictwa naftowego i gazownictwa.

Europejska siedziba spółki mieści się w Aberdeen. Zadaniem rezydującego tam nowego dyrektora ma być wzmocnienie pozycji przedsiębiorstwa w sektorze usług inżynieryjnych w Wielkiej Brytanii i na całym kontynencie.

„Sparrows Group ma bardzo dobrą reputację na całym świecie, na którą zasłużył sobie dzięki wysokiej klasie usługom i wyposażeniu, a także utalentowanemu personelowi. Wszystkie te czynniki w połączeniu z ogromnym potencjałem firmy w zakresie usług sprawiły, że stanowisko dyrektora wydało mi się bardzo interesującym wyzwaniem” – powiedział Corbin.

„To świetna okazja, aby zaangażować się w bardzo ciekawe projekty i przyczynić się do rozwoju firmy, dostarczając klientom wysokiej jakości usługi” – dodał nowy dyrektor.

Dodaj komentarz


Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Mogą Ci się także spodobać

Codzienny raport smogowy – 15.11.

Wczoraj zachęcaliśmy do spacerów, dziś też to robimy, ale tylko w niektórych miastach. Smog nie odpuszcza i po jednym dniu wytchnienia powraca. Apelujemy – nie palcie złej jakości paliwem i dbajcie o stan techniczny swoich samochodów.

Kupa plastiku, czyli co z nas wychodzi

Rocznie 8 milionów ton plastiku trafia do oceanu. Gdy już znajdzie się w wodzie, rozpada się na kawałki. Najmniejsze jego cząstki mają mniej niż 5 milimetrów, a część z nich jest niewidoczna gołym okiem. Niektóre fragmenty pozostają zawieszone na różnych głębokościach, inne trafiają do organizmów morskich – ryb i skorupiaków. Te drobinki plastiku prędzej czy później dostarczy na nasz stół dorsz, łosoś albo pyszne krewetki.