Pod nowym zarządem Sparrows Group przyspiesza prace

Sparrows Group, dostawca wyposażenia i usług inżynieryjnych, zatrudniło Matta Corbina (na zdjęciu) jako nowego dyrektora na region Europy i Wielkiej Brytanii, aby pomógł on w rozwoju firmy na rynku energii odnawialnych i innych.

Przed podjęciem pracy w Sparrows Group Corbin pracował w brytyjskim urzędzie ds. górnictwa naftowego i gazownictwa.

Europejska siedziba spółki mieści się w Aberdeen. Zadaniem rezydującego tam nowego dyrektora ma być wzmocnienie pozycji przedsiębiorstwa w sektorze usług inżynieryjnych w Wielkiej Brytanii i na całym kontynencie.

„Sparrows Group ma bardzo dobrą reputację na całym świecie, na którą zasłużył sobie dzięki wysokiej klasie usługom i wyposażeniu, a także utalentowanemu personelowi. Wszystkie te czynniki w połączeniu z ogromnym potencjałem firmy w zakresie usług sprawiły, że stanowisko dyrektora wydało mi się bardzo interesującym wyzwaniem” – powiedział Corbin.

„To świetna okazja, aby zaangażować się w bardzo ciekawe projekty i przyczynić się do rozwoju firmy, dostarczając klientom wysokiej jakości usługi” – dodał nowy dyrektor.

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Wyspy Marshalla są 10 razy bardziej radioaktywne niż Czarnobyl

Podczas testowania gleby pod kątem radioaktywnego plutonu-239 i -240 naukowcy odkryli, że niektóre wyspy z archipelagu Marshalla miały poziom stężenia nie 10, a 1000 razy wyższy niż na Fukushimie (gdzie trzęsienie ziemi i tsunami doprowadziły do topnienia reaktorów jądrowych) i około 10 razy wyższy niż poziom w strefie wykluczenia w Czarnobylu. Skąd skażenie?