Pod nowym zarządem Sparrows Group przyspiesza prace

Sparrows Group, dostawca wyposażenia i usług inżynieryjnych, zatrudniło Matta Corbina (na zdjęciu) jako nowego dyrektora na region Europy i Wielkiej Brytanii, aby pomógł on w rozwoju firmy na rynku energii odnawialnych i innych.

Przed podjęciem pracy w Sparrows Group Corbin pracował w brytyjskim urzędzie ds. górnictwa naftowego i gazownictwa.

Europejska siedziba spółki mieści się w Aberdeen. Zadaniem rezydującego tam nowego dyrektora ma być wzmocnienie pozycji przedsiębiorstwa w sektorze usług inżynieryjnych w Wielkiej Brytanii i na całym kontynencie.

„Sparrows Group ma bardzo dobrą reputację na całym świecie, na którą zasłużył sobie dzięki wysokiej klasie usługom i wyposażeniu, a także utalentowanemu personelowi. Wszystkie te czynniki w połączeniu z ogromnym potencjałem firmy w zakresie usług sprawiły, że stanowisko dyrektora wydało mi się bardzo interesującym wyzwaniem” – powiedział Corbin.

„To świetna okazja, aby zaangażować się w bardzo ciekawe projekty i przyczynić się do rozwoju firmy, dostarczając klientom wysokiej jakości usługi” – dodał nowy dyrektor.

Dodaj komentarz


Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

You May Also Like

Rząd wystraszył się Unii i zmienił zdanie. Będą wiatraki i dekarbonizacja

Starsi Czytelnicy pamiętają pewnie zabawę z dawnego „Przekroju” pod tytułem „Wytęż wzrok i znajdź x szczegółów, którymi różnią się oba rysunki”. Wytężyliśmy się maksymalnie i poszukaliśmy różnic pomiędzy Krajowym Planem na Rzecz Energii i Klimatu przesłanym Brukseli oraz Polityką Energetyczną Państwa 2040 przeznaczoną na użytek krajowy. Okazało się, że w kilku punktach istotnie się różnią.

Codzienny raport smogowy – 17.01.

Pogoda się uspokoiła, czyżby to zwiastowało powrót smogu? Na mapie coraz mniej zielonych punktów. W poniedziałek wystartował Wrocławski Indeks Powietrza, jest to odpowiedź na apel Dolnośląskiego Alarmu Smogowego w sprawie informowania mieszkańców o prawdziwej skali zagrożeń w obszarze jakości powietrza. Niecierpliwie czekamy na bardziej restrykcyjne normy dla całego kraju.