Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Paulina Kosiniak-Kamysz zapowiada utworzenie stanowiska rzecznika ds. zwierząt

Paulina Kosiniak-Kamysz

Paulina Kosiniak-Kamysz zapowiada utworzenie stanowiska rzecznika ds. zwierząt

Podczas spotkania z dziennikarzami Paulina Kosiniak-Kamysz przekazała, że razem z mężem myślą o utworzeniu stanowiska pełnomocnika ds. zwierząt przy Kancelarii Prezydenta RP. Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza, kandydata PSL na prezydenta RP, spotkała się z dziennikarzami przed schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Krakowie.

BANER MOBILEB1
Reklama

Rzecznik ds. zwierząt – dlaczego przy Kancelarii Prezydenta?

Jak poinformowała Paulina Kosiniak Kamysz, PSL chce utworzenia stanowiska rzecznika ds. zwierząt właśnie przy Kancelarii Prezydenta, ponieważ powołanie ustawowego rzecznika wymagałoby więcej czasu ze względu na konieczność zmian w ustawie. W ocenie żony Kosiniaka-Kamysza do tej pory w polskim Sejmie było niewiele ustaw dotyczących zwierząt. 

„Na swojego pełnomocnika zasługują wszystkie zwierzęta”

Jak podkreśla Paulina Kosiniak-Kamysz, powołanie rzecznika ds. zwierząt jest jej marzeniem.

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Mamy rzecznika praw dziecka, rzecznika praw obywatelskich. Na swojego pełnomocnika zasługują też wszystkie zwierzęta, bo one też mają swoje prawapodkreślała.

Po rozmowach z pracownikami schroniska małżonka prezesa ludowców zaapelowała o pomoc dla placówki, zarówno w formie finansowej, jak i rzeczowej. Dziękowała także wolontariuszom, którzy na co dzień pracują na rzecz zwierząt.

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

Źródło: portalsamorzadowy.pl

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.