Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

V Forum Operatorów Farm Wiatrowych – miejsce spotkań ekspertów energetyki wiatrowej

V Forum Operatorów Farm Wiatrowych

V Forum Operatorów Farm Wiatrowych – miejsce spotkań ekspertów energetyki wiatrowej

Organizowane od 2017 roku Forum Operatorów Farm Wiatrowych już na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych spotkań przedstawicieli branży wiatrowej w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jakie tematy towarzyszą tegorocznej edycji wydarzenia?

Reklama

Wyjątkowy program wydarzenia

V Forum Operatorów Farm Wiatrowych to miejsce kształtowania się rzeczywistości i wyznaczania trendów w bliższej i dalszej perspektywie. Wyjątkowy program tego wydarzenia tworzą czołowe dla branży autorytety i eksperci, którzy biorą pod uwagę obecną sytuację ekonomiczno-polityczną, aby mówić o najbardziej aktualnych wyzwaniach, przed którymi stoi cały sektor. 

banner na linkedin Rejestracja otwarta

Forum to wiele godzin merytorycznych rozmów, prelekcji, a wszystko to w kameralnej atmosferze, która sprzyja nawiązywaniu biznesowych kontaktów.

Zastanawiasz się, czy wziąć udział? Zobacz, jak wyglądała poprzednia edycja wydarzenia:

Podczas nadchodzącego FOFW omawiane będą tematy związane z eksploatacją i utrzymaniem farm wiatrowych, odbędą się specjalistyczne warsztaty poświęcone zagadnieniom obsługi i utrzymania lądowych farm wiatrowych zarówno w obszarze komercyjnym, jak i technicznym.

Tematy V Forum Operatorów Farm Wiatrowych

Najważniejsze zagadnienia, które zostaną poruszone na FOFW2022, to m.in.:

  • kwestie komercyjne – gwarancje dla cPPA i nowe metody zabezpieczenia inwestycji, sytuacja na rynku zielonych certyfikatów i energii elektrycznej, nowe zasady na rynku bilansującym w 2022 roku,
  • kwestie techniczne – techniczne warsztaty dotyczące eksploatacji i utrzymania turbin wiatrowych (fundamenty, łopaty, kable, analiza danych), oddziaływania farm wiatrowych na ptaki i nietoperze i możliwości redukcji wpływu przy ograniczeniu strat w produkcji, lifetime extension,
  • nowości na rynku – cable pooling, linia bezpośrednia, zielony wodór – kierunki rozwoju dla polskiej gospodarki oraz zagadnienia regulacyjne, techniczne, opłacalność produkcji i technologii wykorzystania H2.

Tematy, chociaż liczne i istotne, to nie jedyny dobry powód do udziału w konferencji. Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w wydarzeniu?

Miejsce spotkań ekspertów energetyki wiatrowej

V Forum Operatorów Farm Wiatrowych to największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone tematyce lądowych farm wiatrowych. Program pełen jest ciekawych i istotnych paneli tematycznych prowadzonych przez ekspertów.

Udział w wydarzeniu to możliwość wymiany wiedzy i dzielenia się doświadczeniami z wieloma operatorami farm wiatrowych. Konferencja odbywa się w Sopocie – nadzwyczajnym miejscu, które sprzyja dobrej atmosferze, także dla imprez networkingowych.

Forum to najlepsza okazja do bezpośredniej rozmowy z potencjalnymi klientami i dostawcami. Rozsądne ceny udziału akceptowalne są nawet dla małych operatorów farm wiatrowych

Świat OZE objął wydarzenie patronatem medialnym. Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Zarejestruj swój udział w Forum [link].

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.