1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

XII Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2024

XII Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2024

Już 17-18 czerwca 2024 w  Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbędzie się  XII Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2024.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

XII Ogólnopolski Szczyt Energetyczny

Już po raz dwunasty pragniemy zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki,  gospodarki, nauki i biznesu na Szczyt Energetyczny do Gdańska. Podczas najbliższej  edycji wśród poruszanych zagadnień odniesiemy się do reorganizacji polityki energetycznej  UE oraz Polityki Energetycznej Polski PEP2040. 

Program wydarzenia

Tegoroczna dyskusja będzie koncentrowała się wokół zaostrzenia europejskiej polityki klimatycznej, nowych źródeł dostaw surowców dla Europy oraz kontynuacji odejścia od tradycyjnych źródeł wytwórczych na rzecz OZE. 

W  palecie zagadnień nie zabraknie tematów związanych z inwestycjami w energetykę jądrową, produkcję zielonego wodoru, dalszym rozwojem offshore, transformacją sektora  ciepłowniczego i infrastrukturą krytyczną. 

OSE Gdańsk to nie tylko możliwość wymiany  doświadczeń, ale także poznania nowych trendów w przemyśle energetycznym, paliwowym  i gazowym, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w sektorze oraz rozwiązań służących zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego. 

Podczas Szczytu ponownie zostaną wręczone statuetki „Bursztyn Polskiej Energetyki”  wyróżnienia, którą otrzymują osoby, firmy, instytucje lub samorządy za działania, które w  sposób szczególny przyczyniły się w ostatnim czasie do rozwoju polskiej energetyki. 

Aktualne informacje: www.osegdansk.pl 

Program: http://osegdansk.pl/program

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.