Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Zmniejszanie śladu węglowego z Hilding Anders – sprawdź, jak być eko na co dzień

Zmniejszanie śladu węglowego z Hilding Anders – sprawdź, jak być eko na co dzień

Chcesz zadbać o jakość snu całej rodziny? Zależy Ci na komfortowym wypoczynku? Szukasz jednak rozwiązań, które będą przy tym neutralne dla środowiska? Skorzystaj z bogatej oferty materaców ekologicznych i naturalnych. Świadomy wybór pomoże Ci zmniejszyć ilość generowanych odpadów oraz ślad węglowy. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy, dlaczego warto wybierać naturalne i ekologiczne materace.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Jakie materace pozostają neutralne dla środowiska?

Materace z ekologicznej kolekcji marki Hilding stworzone zostały z myślą o zrównoważonym rozwoju. Proces produkcji został dostosowany do zmieniających się wymagań oraz rosnącej świadomości konsumentów, którzy chcą brać odpowiedzialność za dobro ekosystemu. Do wytwarzania artykułów wykorzystywana jest zielona energia, pochodząca z odnawialnych źródeł. Dzięki temu zmniejszona zostaje ilość zanieczyszczeń oraz emisja szkodliwych dla zdrowia i przyrody gazów.

Dodatkowo możesz kupić materace w Szczecinie, które powstały z materiałów zdatnych do ponownego przetwarzania. W ten sposób dodatkowo możemy ograniczyć ilość generowanych odpadów. Jednocześnie produkty ekologiczne są wyjątkowo wysokiej jakości, dzięki czemu stanowią inwestycję na długie lata, zapewniając przy tym komfortowy i niczym nieprzerwany wypoczynek.

Jakie są zalety ekologicznych materaców?

Materace ekologiczne powstają przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Pianka EcoThermal Visco umożliwia optymalną regenerację oraz doskonały komfort. Dzięki zdolnością termoelastycznym dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem ciepła. To właśnie dlatego gwarantuje doskonałe podparcie dla naturalnych krzywizn kręgosłupa niezależnie od naszej ulubionej pozycji do spania.

Dodatkowo poprawia krążenie oraz zmniejsza dyskomfort. Idealnym uzupełnieniem właściwości wierzchniej warstwy jest rdzeń wykonany z pianki Pure FlexiFoam. Twarde wypełnienie dodatkowo wspiera nasz kręgosłup, umożliwiając pełen i głęboki relaks podczas snu. Wybierając materac, warto wybrać modele o otwartokomórkowej strukturze, która zapewnia odpowiedni poziom wentylacji i przewiewności. Warto przy tym wspomnieć, iż materace produkowane przez Hilding Anders są rekomendowane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/.

Wybierz materace naturalne i ciesz się zdrowym snem!

Ciekawą alternatywą dla materaców ekologicznych, są modele naturalne. Podłoże wykonane jest ze zdrowych i bezpiecznych zamienników syntetycznych surowców. Jednocześnie naturalne materiały są lepszym wyborem dla środowiska. Materac Hilding Breva produkowany jest przy wykorzystaniu oleju rycynowego, bawełny z plantacji organicznych oraz lnu. Tworzywa odznaczają się przy tym korzystnym wpływem na zdrowie użytkowników.

Zastosowanie oleju rycynowego o właściwościach antybakteryjnych i przeciwzapalnych sprawia, że jest to doskonały wybór dla alergików oraz osób o wrażliwej cerze. Na uwagę zasługuje także wysokoelastyczna pianka HR, do produkcji której użyto olej sojowy. Tworzywo świetnie reaguje na nacisk punktowy, dostosowując się przy tym do naturalnego kształtu ciała. Dzięki temu zapewnia najlepsze podparcie dla kręgosłupa, zmniejszając ryzyko wystąpienia uciążliwego bólu pleców. Przez wysokie sprężyny jest to uniwersalne rozwiązanie dla każdego, niezależnie od wagi i budowy ciała.

zdjęcie główne i zdjęcia dodatkowe: materiały partnera

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.