20 milionów do wzięcia z PARP

Na taką kwotę będzie mógł liczyć projekt, który spełni warunki zawarte w założeniach konkursu o dofinansowaniu innowacyjnego projektu z zakresu elektromobilności.

Właśnie rozpoczęte konkursy sfinansuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Jeden z nich będzie dotyczył obszaru produkcji samochodów elektrycznych, infrastruktury zasilającej pojazdy o napędzie elektrycznym oraz technologii ładowania, magazynowania lub utylizacji i recyklingu komponentów ładowania.

Po raz kolejny PARP wychodzi przedsiębiorcom naprzeciw i ułatwia aplikowanie dzięki zlikwidowaniu wymogu posiadania patentu. I choć za posiadanie takiego przyznawane będą dodatkowe punkty, to odejście od wymogu jego posiadania jest istotnym wyjściem naprzeciw.

Aplikować mogą firmy z sektora MŚP z projektami o wartości od 5 mln złotych, które w jednym z trzech lat obrotowych poprzedzających złożenie wniosku osiągnęły przychód ze sprzedaży na poziomie minimum 1 miliona złotych.

Wszelkie informacje są udzielane telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej należącej do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

    Dodaj komentarz

Poprzedni artykuł

„Górników trzeba przeszkolić na energię odnawialną”

Następny artykuł

Energa modernizuje elektrownię wodną

Mogą też Ci się spodobać...Tagi: , , , ,