Ankieta dla pracowników – możesz wykonać ją samodzielnie!

Przeprowadzenie ankiety samodzielnie wcale nie jest takie trudne, jak może się wydawać. Obecnie za sprawą internetowych generatorów ankiet może przygotować je praktycznie każdy z nas. Gdy prowadzisz firmę, możesz w ten sposób także tworzyć ankiety pracownicze szybko, wygodnie i dodatkowo za darmo!

Fotowoltaika od Columbus Energy

Ankiety pracownicze pozwalają na prowadzenie efektywnych badań pracowników. Stanowią one doskonałe narzędzia badawcze dla każdej firmy, która chce się rozwijać. Dotychczas zwykle tego rodzaju zadania związane z ankietami były zlecane zewnętrznym firmom posiadającym odpowiednie doświadczenie, ale obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się internetowe generatory ankiet. Z nimi różne modele ankiet można przygotować samodzielnie – bez wychodzenia z biura.

Przygotuj samodzielnie ankietę zadowolenia pracownika

Jedną z najczęściej przeprowadzanych ankiet pracowniczych jest ankieta satysfakcji pracownika, która ma na celu zbadanie, czy pracownicy są zadowoleni z pracy w firmie. Na satysfakcję pracownika wpływa bardzo wiele czynników, na przykład jest to płaca, dodatkowe bonusy, relacje ze współpracownikami i przełożonymi, możliwości rozwoju, atmosfera w pracy, wyposażenie stanowiska pracy, aby wspomnieć tylko o niektórych z tych czynników.

Ankietę tego rodzaju można wykonać również własnoręcznie – w tym przypadku generator ankietjest bardzo pomocny. Generatory tego rodzaju oferują bardzo wiele rodzajów ankiet do wyboru, dlatego można dopasować je w zależności od tego, jaki typ wyników chcemy otrzymać, na przykład mogą być to pytania jednokrotnego wyboru, pytania otwarte czy z przydzielaniem punktów.

Ankiety wykonasz także za darmo!

Wiele serwisów udostępniających narzędzia do przeprowadzania ankiet to serwisy całkowicie darmowe, dlatego za korzystanie z nich nie trzeba dużo płacić. Jednak bardziej zaawansowane serwisy trzeba już płacić, ale nie są to bardzo wysokie koszty. Warto też wskazać, że wiele z nich pozwala na darmowe testowanie ich funkcjonalności, dlatego można wówczas przeprowadzić różne ankiety w wybranym czasie bez żadnych dodatkowych opłat.