Bonusy i promocje w Tauronie

Rusza program „Zwrot za prąd” skierowany do obecnych i nowych klientów indywidualnych TAURONA. Głównym założeniem programu jest dostarczanie klientom dodatkowych wartości w postaci bonusów związanych z zakupem mediów energetycznych oraz odpowiadającej im szerokiej gamy produktów i usług. Klient TAURONA, który weźmie udział w programie „Zwrot za prąd”, może zyskać nawet 760 zł.                    

TAURON to nie tylko prąd i gaz. To również bogata gama produktów, usług i urządzeń, które wykorzystują media energetyczne oferowane przez TAURON. Teraz to wszystko oraz atrakcyjne oferty partnerów, dostępne jest w programie „Zwrot za prąd”. Program skierowany jest do klientów indywidualnych. Zasada działania programu jest prosta. Im więcej produktów i usług klient zamówi w TAURONIE, tym większy bonus uzyska. Dla przykładu, jeżeli klient zdecyduje się na gaz z Serwisantem Gazowym 24H, otrzyma bonus w wysokości 20 zł. Jeżeli zamówi też kocioł gazowy lub pompę ciepła, otrzyma dodatkowo do 200 zł. Gdy ten sam klient skorzysta również z oferty partnerów TAURONA, np. Play lub NC+, jego bonus wyniesie nawet 420 zł (20 + 200 + 200 zł). Taka kwota wpłynie na konto rozliczeniowe za energię elektryczną, a więc klient zapłaci za prąd o 420 zł mniej. Ale to nie wszystko. W zależności od dokonanych wyborów, klient może zyskać nawet 760 zł w ciągu roku – programem „Zwrot za prąd” objęta jest również oferta na zakup m.in. klimatyzacji, instalacji fotowoltaicznej czy kotłów na ekogroszek.

Sprzedaż i rozwój nowych produktów oraz usług, zgodnie z nową strategią, mają stanowić silną bazę wzrostu Grupy TAURON. Chcemy być innowacyjni w budowaniu wartości dla naszych klientów, między innymi poprzez utrzymywanie atrakcyjności naszej oferty. Nowy program kliencki „Zwrot za prąd” jest tego przykładem – to nowoczesna oferta rynkowa, która generuje dla klientów TAURONA korzyści, jakich nie oferuje żadna polska firma energetyczna – podkreśla Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu ds. zarządzania korporacyjnego TAURON Polska Energia.

Program „Zwrot za prąd” będzie rozwijany. W planach jest systematyczne rozszerzenie oferty produktów, za które klient będzie mógł otrzymać bonusy.

Założyliśmy szeroką kampanię informacyjną, bo jesteśmy przekonani, że z programu „Zwrot za prąd” będą chcieli skorzystać również nowi klienci TAURONA – informuje Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Sposób na uzyskanie bonusów jest równie prosty jak zasada działania programu. Wystarczy skorzystać z dowolnej oferty oznaczonej znakiem „Zwrot za prąd” i zarejestrować zakup na stronie internetowej Taurona. Bonus trafi na konto rozliczeniowe klienta i pomniejszy rachunek za prąd.

 

    Dodaj komentarz

Poprzedni artykuł

Elektrycznie czyli po norwesku

Następny artykuł

Aplikacja prawdę Ci powie – czyli nowe udogodnienie dla klientów Energi

Mogą też Ci się spodobać...Tagi: ,