Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Ekoenergetyka ogłasza światową premierę rewolucyjnego systemu ładowania na Nordic EV Summit w Oslo

Ekoenergetyka ogłasza światową premierę rewolucyjnego systemu ładowania na Nordic EV Summit w Oslo

Ekoenergetyka, wiodący producent ładowarek do pojazdów elektrycznych w Europie, przygotowuje się do prezentacji przełomowego rozwiązania w dziedzinie ładowania na tegorocznym Nordic EV Summit w Oslo.

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

Nordic EV Summit służy jako platforma dla liderów branży, decydentów i innowatorów do wymiany pomysłów, dzielenia się spostrzeżeniami i kształtowania przyszłości elektromobilności. Udział Ekoenergetyki w tym prestiżowym wydarzeniu podkreśla jej zaangażowanie w stymulowanie innowacji i zrównoważonego rozwoju w globalnym ekosystemie pojazdów elektrycznych.

Pomimo tego, że Norwegia jest stosunkowo małym rynkiem, stała się pionierem w dziedzinie elektromobilności. Tylko w 2023 r. 83% sprzedaży wszystkich pojazdów w Norwegii stanowiły pojazdy elektryczne na baterie (BEV), a do stycznia 2024 r. liczba ta wzrosła do imponujących 92,1%.

W tym kontekście elektryfikacji, Ekoenergetyka, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie infrastruktury ładowania, ma przyjemność zaprezentować swoją najnowszą innowację – przełomową stację ładowania zaprojektowaną w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb rozwijającego się norweskiego rynku pojazdów elektrycznych. Światowa premiera będzie miała miejsce podczas prestiżowego Nordic EV Summit, odbywającego się w samym sercu Norwegii, centrum elektromobilności.

– To nowa era w rozwoju sieci szybkiego ładowania, dzięki najnowocześniejszej technologii i niezawodności – powiedział Bartosz Kubik, współzałożyciel i Prezes Ekoenergetyka- Polska S.A.

Żródło: informacja prasowa Ekoenergetyka

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.