Energy Week 2018 w Warszawie

Energy Week 2018 w Warszawie

Energy Week 2018 to inicjatywa Studenckiego Koła Energetyki w Warszawie. Wydarzenie składać się będzie z serii warsztatów, debaty eksperckiej o przyszłości sektora „oil&gas” i turnieju akademickich kół naukowych. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych energetyką.

Temat energetyki podczas całego wydarzenia będzie obejmował rozmaite kwestie – od ujęcia ekonomicznego, przez technologiczne, po regulacyjne i środowiskowe. Debatę ekspertów poprowadzi partner inicjatywy, Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny portalu Biznes Alert, a udział w niej oraz serii warsztatów wezmą przedstawiciele firm, takich jak: PwC, PGNiG, KAPE, TGE i Efistate. Panel dyskusyjny dotyczyć będzie „Przyszłości sektora oil&gas”.

Natomiast na warsztatach poruszone zostaną kwestie, takie jak: energetyka wiatrowa na morzu, poprawa efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach i przemyśle, giełda gazu w Polsce i poszczególnych regionach, rynek mocy, czy przetwórstwo i obrót ropą naftową. Szczegółowy plan można znaleźć na profilu facebookowym wydarzenia: https://www.facebook.com/events/961303167368860/

Wstęp na debatę ekspercką jest wolny, natomiast na warsztaty należy się wcześniej zapisać, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Energy Week odbywa będzie się na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w dniach: od 20.03. (wtorek) do 22.03. (czwartek).

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.