Energy Week 2018 w Warszawie

Energy Week 2018 to inicjatywa Studenckiego Koła Energetyki w Warszawie. Wydarzenie składać się będzie z serii warsztatów, debaty eksperckiej o przyszłości sektora „oil&gas” i turnieju akademickich kół naukowych. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych energetyką.

Temat energetyki podczas całego wydarzenia będzie obejmował rozmaite kwestie – od ujęcia ekonomicznego, przez technologiczne, po regulacyjne i środowiskowe. Debatę ekspertów poprowadzi partner inicjatywy, Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny portalu Biznes Alert, a udział w niej oraz serii warsztatów wezmą przedstawiciele firm, takich jak: PwC, PGNiG, KAPE, TGE i Efistate. Panel dyskusyjny dotyczyć będzie „Przyszłości sektora oil&gas”.

Natomiast na warsztatach poruszone zostaną kwestie, takie jak: energetyka wiatrowa na morzu, poprawa efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach i przemyśle, giełda gazu w Polsce i poszczególnych regionach, rynek mocy, czy przetwórstwo i obrót ropą naftową. Szczegółowy plan można znaleźć na profilu facebookowym wydarzenia: https://www.facebook.com/events/961303167368860/

Fotowoltaika od Columbus Energy

Wstęp na debatę ekspercką jest wolny, natomiast na warsztaty należy się wcześniej zapisać, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Energy Week odbywa będzie się na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w dniach: od 20.03. (wtorek) do 22.03. (czwartek).