H2POLAND – pierwsze w Polsce i naszej części Europy targi poświęcone technologiom wodorowym

H2POLAND – pierwsze w Polsce i naszej części Europy targi poświęcone technologiom wodorowym

Forum H2POLAND to pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi w całości poświęcone technologiom wodorowym. Przez dwa dni maja Poznań zamieni się w wodorową stolicę Polski, do której przyjadą przedstawiciele rządu, jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorcy, innowatorzy, środowisko nauki oraz podmioty otwarte na nowoczesne, przyjazne środowisku technologie. Co znajdziemy w programie Forum?

H2POLAND

I Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND odbędzie się w dniach 17-18 maja 2022 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Portal Świat OZE objął wydarzenie patronatem medialnym.

Coraz bardziej słyszalny jest głos, że to właśnie wodór ma być paliwem, które zrewolucjonizuje unijną energetykę i umożliwi jeszcze pełniejsze wykorzystanie potencjału źródeł odnawialnych. W Poznaniu pierwiastek H2 będzie odmieniany przez wszystkie przypadki, zarówno podczas licznych konferencji, jak i debat jak oraz zagości w ofercie wystawców gotowych na innowacyjny biznes.

Program Forum

Tematyka H2POLAND wpisuje się w koncepcję Europejskiego Zielonego Ładu, który w istotnej mierze będzie się opierał na rozwoju technologii wodorowych.

ev sustainability digital ad 300x250 921167513 PL final jun28 1
ev sustainability digital ad 750x200 949073423 PL PL Aug22 final 1

Program H2POLAND: h2poland.com.pl/pl/program

Transferowi specjalistycznej wiedzy będzie towarzyszyć wystawa liderów materiałów, komponentów i rozwiązań inżynieryjnych sprzyjających rozwojowi zaawansowanych technologii wodorowych. Zobacz pełen katalog wystawców.

Kto może wziąć udział?

Forum skierowane jest do przedstawicieli administracji rządowej, jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, środowiska nauki i biznesu otwartego na nowoczesne, przyjazne środowisku technologie.

Bilet w wersji standardowej jest bezpłatny i uprawnia do udziału w dwóch dniach targów i konferencji. Bilet VIP kosztuje 600 zł – umożliwia udział w dwóch dniach targów i konferencji, dostęp do strefy gastronomicznej, udział w spotkaniu After hours 17 maja oraz miejsce parkingowe na czas trwania wydarzenia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora Forum. Zapraszamy do udziału.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.