Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Już 27 maja odbędzie się Kongres PV

Już 27 maja odbędzie się Kongres PV

W dniach 27-28 maja 2024 roku w DoubleTree by Hilton, przy ulicy ul. Skalnicowa 21 w Warszawie odbędzie się Kongres PV.

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

Rosnące znaczenie fotowoltaiki

Fotowoltaika w ostatnich latach wyrosła na główną siłę napędową transformacji energetycznej. Dynamiczny rozwój tego sektora to gwarancja szybkiego przyrostu nowych mocy w OZE i wzmocnienia niezależności energetycznej. Podczas gdy rynek prosumencki wyhamował i wydaje się nasycony, obserwujemy wyraźnie rozwój fotowoltaiki wielkoskalowej i instalacji dla przemysłu. 

Wyzwania dla branży PV

Przed jakimi wyzwaniami stoi branża PV w Polsce? Czy sieć jest w stanie przyjąć kolejne moce z farm słonecznych? Jak coraz częstsze redysponowanie mocy wpływa na sektor fotowoltaiczny? Między innymi o tym będziemy rozmawiać podczas V edycji Kongresu PV.

Kongres PV 2024 to nie tylko forum wymiany wiedzy i doświadczenia, ale także okazja do budowy strategicznych partnerstw i współpracy. W tym roku spodziewamy się ponad 800 uczestników, reprezentujących różnorodne obszary branży fotowoltaicznej: inwestorów, deweloperów, producentów, usługodawców, przedstawicieli samorządów, organizacji gospodarczych i przemysłowych oraz administracji publicznej.

Data i miejsce wydarzenia

V edycja Kongresu PV – najważniejszego wydarzenia sektora energetyki słonecznej w Polsce, odbędzie się w dniach 27-28 maja 2024 roku. Spotkamy się w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton,  gdzie jak co roku na chwilę skoncentruje się życie branży fotowoltaicznej. Panele dyskusyjne, merytoryczne wystąpienia ekspertów, nowoczesna przestrzeń targowa, spotkania B2B, bankiet oraz liczne atrakcje towarzyszące – to tylko niektóre z elementów naszego wydarzenia. 

Serdecznie zapraszamy – spotkajmy się, aby wspólnie kształtować przyszłość energetyki słonecznej w Polsce!

Ważne linki:

Strona Kongresu PV: https://kongrespv.pl/

Rejestracja na spotkania B2B: https://viii-solar-energy-business-mixer.b2match.io/

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.