Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Korzystny Net-billing? Orange Energia proponuje rozliczenie energii 1:1

Korzystny Net-billing

Korzystny Net-billing? Orange Energia proponuje rozliczenie energii 1:1

Korzystny Net-Billing ma zaoferować Orange Energia we współpracy z SolarSpot, firmą z branży odnawialnych źródeł energii. Spółki przekonują, że rozliczenie energii 1:1 pozwoli zmniejszyć rachunek klienta o wartość wyprodukowanej przez niego energii, wyliczoną według tej samej stawki, po jakiej będzie mu sprzedawany prąd.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Korzystny Net-billing od Orange

Oferta rozliczenia 1:1 w Net-billingu od Spółki Orange Energia jest skierowana do nowych klientów SolarSpot, którzy decydują się na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z kompleksową umową na dostarczanie energii elektrycznej przez Orange Energia.

Właściciele mikroinstalacji fotowoltaicznych zyskają możliwość odzyskania w 100% wartości wyprodukowanej energii, bez konieczności ponoszenia opłat za aktywację czy zmienne opłaty dystrybucyjne.

– Rozwijając swoją ofertę, SolarSpot kieruje się optymalizacją kosztów energii dla klienta końcowego. Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie rozliczenia w modelu Net-billingu 1:1 oferowane przez Orange Energia, aby zapewnić naszym Klientom korzystne rozwiązanie, które nie zawiera zmiennych opłat za dystrybucję energii. W połączeniu z know-how SolarSpot w zakresie wysokiej jakości rozwiązań fotowoltaicznych jestem przekonany, że zaoferujemy klientom konkurencyjną jakość oferty i obsługi klientamówi Przemysław Błaszczyk, prezes SolarSpot.

Na start SolarSpot i Orange Energia zaoferowały dwa pakiety usług. Pakiet podstawowy zawiera standardowe moduły fotowoltaiczne, natomiast pakiet premium moduły fotowoltaiczne Full Black z falownikiem hybrydowym, gotowym do współpracy z magazynami energii. 

Bilansowanie energii 1:1

Umowa z rozliczaniem Orange Energia Net-billing 1:1 jest zawierana na okres 24 miesięcy. Oferta umożliwia wnioskowanie o dotację z Programu Mój Prąd 4.0. Współpraca między SolarSpot i Orange Energia umożliwia rozwój oferty w przyszłości.

– Dzięki net-billingowi od Orange Energia nasi Klienci korzystający z oferty dla Mikrowytwórców, mogą rozliczyć pełną wartość energii, którą oddają do sieci. Chcemy, aby dzięki naszym rozwiązaniom korzystanie z ekologicznych źródeł energii było proste i przyjazne, bo zależy nam, aby ograniczanie wpływu na środowisko stało się powszechną praktyką. 

Stale rozwijamy naszą ofertę i unowocześniamy sieć sprzedaży. Współpraca z SolarSpot jest kolejnym etapem rozwoju spółki i krokiem w kierunku zielonej transformacji  – powiedział Bartosz Gott, prezes zarządu Orange Energia.

Zobacz więcej ofert bilansowania 1:1:

źródło: mat. prasowe, zdj. główne biuroprasowe.orange.pl/mediateka

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.