Kupując prąd od Energii dla firm można zaoszczędzić na usługach telekomunikacyjnych

Sprzedaż energii elektrycznej wraz z usługą telekomunikacyjną za 1 grosz miesięcznie przez dwa lata – to wspólna oferta Energii dla firm i Netii. Nowa oferta pozwala zaoszczędzić nawet 1500 zł w stosunku do standardowej oferty telekomunikacyjnej.

Energia dla firm, jeden z największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej oraz gazu ziemnego w Polsce, wraz z Netią, największym niezależnym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce, przygotowała promocyjną ofertę dla nowych klientów. Przy zawarciu nowej umowy na sprzedaż prądu klient może zdecydować się na usługę telekomunikacyjną, której koszt miesięcznie wyniesie symboliczny grosz. Umowa zawarta jest na 2 lata, po których klient może zdecydować czy chce kontynuować umowę na standardowych warunkach.

Jako innowacyjna firma stale rozszerzamy ofertę i dajemy klientom dodatkowe korzyści. Po niedawnym uruchomieniu oferty WeEnergy ruszamy z promocją pozwalającą, oprócz energii, korzystać także z usług telekomunikacyjnych za symboliczny grosz. Nowi klienci Energii dla firm mogą w ten sposób osiągnąć wymierne oszczędności na usługach telekomunikacyjnych. Oferta wpisuje się w naszą strategie dążenia do tego, aby dostarczać klientom kompleksowe usługi w konkurencyjnej cenie – mówi Rafał Bachanek, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku.

Oferta promocyjna ma kilka wariantów. To, z której opcji będzie mógł skorzystać klient, jest uzależnione m.in. od wielkości jego rocznego zużycia energii elektrycznej.

Klienci będą mogli skorzystać z jednej z usług: Internet stacjonarny, Internet mobilny lub usługa głosowa mobilna. Umowa na sprzedaż energii i usługi telekomunikacyjnej muszą być podpisane równocześnie.

    1 komentarz

    1. Ktoś ma jakieś doświadczenia z tą Energią dla firm? Niedługo akurat kończy mi się umowa na internet i zastanawiałem się nad Netią, a jak by można było zaoszczędzić to czemu by nie.

    Dodaj komentarz

Poprzedni artykuł

Banki chcą mieć udział w zyskach z fotowoltaiki

Następny artykuł

Bank Ochrony Środowiska przyznał regionalne Klony na Pomorzu

Mogą też Ci się spodobać...Tagi: , ,
%d bloggers like this: