Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

O bezpieczeństwie fotowoltaiki. Konferencja PV GigaCon

pv gigacon

O bezpieczeństwie fotowoltaiki. Konferencja PV GigaCon

31 marca odbędzie się kolejna edycja konferencji PV GigaCon. Zaproszeni goście porozmawiają o najnowszych rozwiązaniach z zakresu energii słonecznej i jej pozyskiwaniu. Nie zabraknie również kwestii związanych z bezpieczeństwem instalacji fotowoltaicznych. Świat OZE jest patronem medialnym wydarzenia.

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

Jak bezpiecznie korzystać z fotowoltaiki?

Wraz z rosnącą liczbą instalacji fotowoltaicznych, coraz większego znaczenia nabiera także kwestia bezpieczeństwa ich użytkowania. Poziom bezpieczeństwa instalacji PV można znacząco podnieść, stosując się do odpowiednich wytycznych w zakresie ich montażu. Na temat ochrony przeciwpożarowej wykład wygłosi Bogdan Szymański ze Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV.

Jak inteligentnie zarządzać energią w budynku?

Czy inteligentne budynki mają coś wspólnego z fotowoltaiką? Jak działają takie mechanizmy? O zyskujących popularność rozwiązaniach smart energy opowie Michał Elertowicz z SolarEdge. Pełna agenda konferencji dostępna jest na tej stronie

Jak wziąć udział w konferencji?

Konferencja w formie online odbędzie się w godzinach 10:00-15:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy zgłosić chęć udziału poprzez formularz. Każdy zarejestrowany uczestnik, dzień przed wydarzeniem otrzyma link dostępu do konferencji na podany przy rejestracji adres e-mail. 

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.