Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Rozstrzygnięcie konkursu „EkoJanosik – Zielona Wstęga Polski”

ekojanosik

Rozstrzygnięcie konkursu „EkoJanosik – Zielona Wstęga Polski”

Podwójnym laureatem  konkursu „EkoJanosik – Zielona Wstęga Polski” zostało miasto Białystok, które zgarnęło dodatkowo wyróżnienie w kategorii „firma”. Białostockie Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne okazało się bezkonkurencyjne i pozostawiło daleko w tyle inne krajowe podmioty.  

BANER MOBILEB1
Reklama

„EkoJanosik – Zielona Wstęga Polski” jest nagrodą przyznawaną za osiągnięcia w promocji ekologicznych rozwiązań i ochrony przyrody. Najczęściej wyróżnienia dotyczą działań wpływających na obniżenie niskiej emisji oraz ekologicznych przedsięwzięć transportowych. Innym z elementów mających wpływ na przyznanie wyróżnienia są wszelkie inicjatywy związane z promocją turystyki i wypoczynku na świeżym powietrzu.  

Krajowa Rada Ekologiczna powołana spośród niezależnych autorytetów czuwała nad wyborem laureatów. Nagrody dla Białegostoku przyznano za zasługi samorządu na rzecz obniżenia smogu i wrażliwości ekologicznej lokalnej społeczności.  

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

„To nasza wspólna nagroda – samorządu białostockiego i mieszkańców miasta. Tym bardziej cenna, że dostrzeżono nasze decyzje inwestycyjne mające na celu poprawę środowiska. Nie osiągnęlibyśmy tego bez udziału białostoczan w naszych przedsięwzięciach”, mówi prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. 

 Źródło: bialystokonline.pl, grafika: ekozakopane.pl

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.