Senvion modernizuje turbiny na rynek amerykański

Wytwórca elektrowni wiatrowych firma Senvion należąca do ścisłej światowej czołówki producentów turbin, zaprezentowała na konferencji AWEA WINDPOWER zmodernizowane turbiny 3.6M140.

Senvion zaprezentował zoptymalizowaną turbinę o mocy 3,6 MW, która została przystosowana na rynek północnoamerykański.Nowa turbina została zoptymalizowana dla średnich i niskich prędkości wiatru, co umożliwi wykorzystanie jej potencjału na większym obszarze.

Podczas konferencji, Senvion poinformował również że, zamierza zmodernizować kolejne turbiny ze swej oferty tj. turbinę 2XM, aby przystosować ją do rynku amerykańskiego. Wszystkie zmodernizowane turbiny mają zoptymalizowaną aeroakustykę.

Szef firmy Jurgen Geissinger powiedział, że – Wprowadzając nową gamę turbin na rynek północnoamerykański, firma Senvion przeskakuje na wyższy poziom zaawansowania asortymentu swoich wyrobów.

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Rok więzienia w zawieszeniu za faszerowanie kurczaków solą

Dwóch przedsiębiorców z gminy Niemce (Sylwester K. i Rafał T.) sprzedało kontrahentowi 43 tony surowych filetów z kurczaka. Na taśmie produkcyjnej okazało się, że do filetów wstrzyknięto wodę z solą. Sprawa wyszła na jaw, bo przedsiębiorca również chciał wstrzyknąć filetom wodę z solą, jednak po drugim podaniu mięso eksplodowało.