Senvion zatrudnił nowego dyrektora finansowego

Hans-Hurgen Wiecha przejmie od pierwszego lutego bieżącego roku obowiązki CFO (dyrektora ds. finansowych) w firmie Senvion. Z stanowiska tego dobrowolnie zrezygnował Manav Sharma.

Sharma pełnił dotychczasowo także rolę tymczasowego CEO spółki. Rezygnacja z roli CFO zbiegła się z zakończeniem jego pracy jako CEO spółki. Sharma pracował w Senvionie od ośmiu lat. Informując o swojej decyzji, wyjaśnił, że teraz chciałby eksplorować inne możliwości zawodowe poza tą firmą.

Fotowoltaika od Columbus Energy

Nowy CFO, Wiecha, ma ponad 25 lat doświadczenia na różnych szczeblach zarządzania spółkami i potwierdzone licznymi sukcesami doświadczenie jako CFO. Do niedawna pracował w firmie z branży budowlanej Xella International.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zrekrutować Hansa-Jurgena Wiechę na stanowisko dyrektora do spraw finansowych Senviona – skomentował szef zarządu Senviona, Steven Holliday. – Jednocześnie chcemy podziękować Manavowi za jego doskonałą pracę dla Senviona na stanowisku CFO, jak i jako tymczasowym CEO firmy. Życzymy mu jak najlepiej w nowym rozdziela jego kariery zawodowej.