Szkolenie na Europejskiego, Certyfikowanego Mistrza, Wykonawcy, Nadzorcy Budownictwa Pasywnego

Redakcja portalu Świat OZE zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu na Europejskiego, Certyfikowanego Mistrza – Wykonawcy – Nadzorcy Budownictwa Pasywnego. Szkolenie odbędzie się w dniach od 11 do 14 maja bieżącego roku we Wrocławiu.

Specjalnie dla czytelników portalu swiatoze.pl przygotowaliśmy zniżkę. Dla pierwszych pięciu osób, które w formularzu zgłoszeniowym w polu “Uwaga” wpiszą hasło “ŚwiatOZE” zniżka na szkolenie w wysokości 1000 zł!

Szkolenie na Europejskiego, Certyfikowanego Mistrza – Wykonawcy – Nadzorcy Budownictwa Pasywnego. Dzięki tej wiedzy skłonisz inwestorów do  wybrania Twojej firmy!

Jeśli nie obierasz strategii „jesteśmy najtańsi”, potrzebujesz sposobu na podniesienie swojej wartości i wyróżnienie się wśród setek wykonawców. Im szybciej zajmiesz dobrą pozycję wśród firm go realizujących, tym większe będą Twoje zyski. Realizacja, nadzorowanie, doradztwo przy obiektach w standardzie niskoenergetycznym i pasywnym jest sztuką, my pomożemy Ci zdobyć w niej mistrzostwo na europejskim poziomie! Zdobędziesz Europejski Certyfikat, Tytuł i Logo uznawane na całym świecie!

Szkolenie nauczy Cię skutecznie realizować, nadzorować obiekty w najwyższym standardzie energetycznym w różnych technologiach, których koszt ogrzewania wynosi rocznie jedynie 3 zł/m2. Otrzymasz klucz do zdrowego budownictwa – pozbawionego problemów z fizyką budowli i syndromu chorego budynku, ekstremalnie taniego w eksploatacji, którego wartość będzie tylko rosła. Bez względu na to, którym etapem procesu budowlanego się zajmujesz przekażemy Ci interdyscyplinarną, kompletną wiedzę, niezbędną do realizacji i nadzorowania obiektów w tym standardzie. Sam zechcesz mieć taki obiekt dla siebie. Już dziś bądź liderem budownictwa pasywnego wpisanym na Europejską Listę Specjalistów Niemieckiego Instytutu Budownictwa Pasywnego w Darmstadt oraz Polskiego Instytutu w Gdańsku, stworzoną m.in. na potrzeby inwestorów.

Po szkoleniu otrzymasz Certyfikat, Logo i Tytuł Europejskiego Certyfikowanego Mistrza/ Wykonawcy/ Nadzorcy Budownictwa Pasywnego  cieszącym się ogromnym prestiżem i uznaniem. Możesz się nim posługiwać obecnie już na całym świecie, gdyż szkolenie w podobnej formie odbywa się na wszystkich kontynentach. Wiele państw i miast w Europie już wprowadziły prawny obowiązek realizowania obiektów wyłącznie w standardzie pasywnym, nie czekając na 2021 roku, od kiedy będzie to dotyczyło całej Europy. Klienci nieustannie poszukują wyspecjalizowanych osób, firm takich jak Twoja, tzn. z rzetelną, potwierdzoną Certyfikatem wiedzą i doświadczeniem do każdego etapu realizacji danego obiektu. Oprzyj swój biznes na budownictwie pasywnym.

Szkolenie przeznaczone jest m.in. dla profesjonalistów: rzemieślników, inżynierów budownictwa, wykonawców wszystkich branż, ekip budowlanych, projektantów i doradców, nadzorców budowlanych

Dzięki temu szkoleniu zrozumiesz:

 • Ideę budownictwa pasywnego, pasywnego zeroenergetycznego i pasywnego dodatnioenergetycznego
 • Różnicę pomiędzy tzw. „tradycyjnym budownictwem”, a standardem pasywnym – jedynym zgodnym z obecnym stanem wiedzy z zakresu fizyki budowli i szeroko rozumianego budownictwa.
 • Rolę właściwego wykonawstwa w realizowaniu obiektów zdrowych, komfortowych, tanich w eksploatacji, trwałych i przyjaznych środowisku.
 • Wpływ „syndromu chorego budynku” na samopoczucie i zdrowie użytkowników.

Poznasz:

 • Metody realizacji obiektów w standardzie niskoenergetycznym, pasywnym oraz wyższym w oparciu o różne systemy budowlane.
 • Komponenty dedykowane dla budownictwa pasywnego i sposoby ich wykorzystania.
 • Najczęściej popełniane błędy wykonawcze, projektowe i skuteczne sposoby ich eliminowania.
 • Właściwe praktyki wykonawcze zgodne z obecnym stanem wiedzy z różnych dziedzin.
 • Metodologię przeprowadzania modernizacji do najwyższej.

Zdobędziesz:

 • Umiejętność podejmowania świadomych decyzji i rozwiazywania problemów podczas realizacji obiektów w standardzie niskoenergetycznym, pasywnym oraz wyższym.
 • Narzędzia i pewność siebie w weryfikacji przebiegu prac na różnych etapach procesu wykonawczego budynków w takim standardzie, bez względu na ich przeznaczenie, powierzchnię czy kubaturę.
 • Aktualną wiedzę na temat najbardziej sprawdzonych materiałów, rozwiązań.
 • Przekonujące argumenty do rozmów z klientami o słuszności tego sposobu myślenia, projektowania i wykonawstwa.

Szczegółowy program szkolenia, niezbędne informacje, oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie: http://www.greencherry.eu/europejski-certyfikowany-mistrz-wykonawca-nadzorca-budownictwa-pasywnego-2/

  Dodaj komentarz

Poprzedni artykuł

Nowe hybrydy Toyoty zaprezentowano w Poznaniu

Następny artykuł

Smog

Mogą też Ci się spodobać...Tagi: ,