Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Ty też możesz wesprzeć schronisko w Krakowie. Aukcja “Klikanie na szczekanie”

klikanie na szczekanie

Ty też możesz wesprzeć schronisko w Krakowie. Aukcja “Klikanie na szczekanie”

Każdego roku, od 31 lat, Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami organizuje koncert charytatywny Granie na Szczekanie. W tym roku, z powodu pandemii, akcja pomocy zwierzętom przybrała nieco inną formę. Jak wesprzeć schronisko w tych ciężkich czasach?

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Karma i profesjonalny sprzęt do opieki nad zwierzętami

Dzięki koncertom “Granie na Szczekanie” odbywającym się w poprzednich latach schronisko zakupiło specjalistyczny sprzęt do opieki nad zwierzętami, w tym profesjonalną karetkę do przewozu zwierząt, aparat do ultrasonografii, RTG, biochemiczny analizator do krwi, lampy chirurgiczne i bieżnię wodną do rehabilitacji.

Koncertom zawsze towarzyszyły aukcje, dzięki którym dochód z “Grania na Szczekanie” był jeszcze bardziej imponujący. Ponadto, każdego roku w krakowskich szkołach odbywała się akcja “Gwiazdka dla Zwierzaka”, w ramach której uczniowie przekazywali duże ilości karmy. W tym roku, z uwagi na pandemię, zbiórka karmy nie była możliwa. Natomiast licytacje zostały przeniesione do sieci. 

Jak wziąć udział w aukcji?

Licytacje odbywają się za pośrednictwem platformy Allegro. Na aukcji znajdziemy m.in. vouchery do krakowskich restauracji, metamorfozę u stylisty fryzur Łukasza Urbańskiego, akcesoria dla pupili, koszulki i książki z autografami polskich piłkarzy oraz kolację z artystką Kasią Moś. Do licytacji jest również wyjątkowy, dekorowany wysokokaratowym złotem porcelanowy kubek, przedstawiający rzeźby wawelskie, podarowany przez Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego. 

Wszystkie oferty dostępne są na tej stronie. Zachęcamy do licytowania!

Dokładne instrukcje i aktualności można śledzić na stronie Towarzystwa.

Aukcja trwa do 17 stycznia 2021 roku. 

Uzbierane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na zaspokojenie najpilniejszych potrzeb, czyli specjalistyczną karmę dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. 

Jak jeszcze możesz pomóc?

Jeśli masz do zagospodarowania co najmniej 20 godzin w miesiącu, możesz zostać wolontariuszem Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Formą pomocy jest także zgłoszenie znalezionych zwierząt i edukowanie innych, jak powinni postąpić w takiej sytuacji. O szczegółach przeczytasz na tej stronie

Jeżeli preferujesz pomoc finansową, możesz to zrobić na kilka sposobów:

Zobacz niezwykłą kampanię

Do wsparcia schroniska zachęcają znane osoby. W kampanii 1% podatku udział wzięli aktor Maciej Musiał, krytyk kulinarny Robert Makłowicz i piłkarz Marcin Wasilewski.

Robert Makłowicz zbiera na jedzenie

Maciej Musiał szuka domu

Twardziel zbiera na lekarza

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.