Włoski Limes Renewable Energy otwiera swoją bazę w Wietnamie

Włoski Limes Renewable Energy otwiera swoją bazę w Wietnamie

Włoska spółka Limes Renewable Energy rozszerza swój obszar działania – otworzyła właśnie nowe biura w Hanoi i Ho-Chi Minh w Wietnamie. Jest to efekt strategicznej współpracy z lokalnymi partnerami w tym kraju – Włosi budują tam obecnie około 500 MW instalacji fotowoltaicznych.

Kolejne 500 MW nowych projektów może zostać niebawem dodane do planów spółki. W skład tych nowych mocy wchodzi dziewięć projektów fotowoltaicznych o różnej wielkości – od 30 MW do 200 MW.

Dyrektorem Limes w Wietnamie został Nghiem Vu Duc. „Połączenie międzynarodowego doświadczenia w zarządzaniu projektami, takimi jak w Limes, pozwala z sukcesem realizować projekty PV już na 18 różnych rynkach – dojrzałych i dopiero wyłaniających się. Nasze doświadczenie dotyczące lokalnego rynku pozwala nam z kolei dostarczać efektywnych rozwiązań związanych z wyzwaniami budowania projektów fotowoltaicznych w Wietnamie”, mówił Vu Duc.

„Limes mierzy wysoko i chce stać się kluczowym graczem na tym obiecującym, dynamicznym młodym rynku w południowo-wschodniej Azji”, komentuje dyrektor spółki, Cristiano Spillati.

źródło: renew

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.