Wiadomości OZE Wrocławscy urzędnicy dostaną auta elektryczne 15 kwietnia 2019 Wiadomości OZE Wrocławscy urzędnicy dostaną auta elektryczne 15 kwietnia 2019 Przeczytaj także Elektromobilność Małe samochody elektryczne wracają do Europy. Producenci stawiają na niższe ceny Jeszcze dekadę temu małe samochody miejskie były podstawą europejskiego rynku motoryzacyjnego, a dziś ich udział znacząco spadł na rzecz większych i cięższych pojazdów. Jednak zmiana technologiczna związana z elektromobilnością oraz rosnące koszty energii i emisji CO₂ sprawiają, że producenci ponownie zaczynają inwestować w bardziej kompaktowe modele. Elektromobilność Autobus zamawiany przez aplikację. Zgierz testuje sposób na wykluczenie komunikacyjne Polskie miasta testują transport na żądanie, który ma uzupełniać tradycyjną komunikację publiczną, szczególnie w obszarach słabiej skomunikowanych. W ramach pilotażowego systemu elektryczne busy kursują po zgłoszeniach pasażerów z aplikacji mobilnej. W ramach realizacji założeń ustawy o elektromobilności Urząd Miejski we Wrocławiu wynajmie dla swoich pracowników pojazdy elektryczne. Koszt inwestycji ma wynieść około 210 tys. złotych. Reklama Na sesji rady miejskiej we Wrocławiu zorganizowanej pod koniec marca przegłosowano nowy, zaktualizowany plan wydatków bieżących. Zwiększenie budżetu o ponad 200 tys. złotych wiąże się z wdrażaniem ustawy o elektromobilności. Pracownicy Urzędu Miejskiego otrzymają osiem sztuk pojazdów elektrycznych. Wrocław wkrótce na elektrykach? Władze gminy Wrocław zamierzają zaopatrzyć w auta pracowników Urzędu Miejskiego oraz inne instytucje, m.in. Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, Zarząd Inwestycji Miejskich i Miejskie Centrum Usług Socjalnych. Z początku biorą pod uwagę nie zakup, lecz wynajem aut. Wniosek złożył Wydział Obsługi Urzędu. Obecnie z dwóch elektryków korzysta Wydział Inżynierii Miejskiej oraz Wydział Środowiska i Rolnictwa. Główne wytyczne ustawy o elektromobilności Działania są ściśle powiązane z ustawą o elektromobilności, która wchodzi w życie od 2021 roku (została przesunięta o rok). Samorządy muszą posiadać w swojej flocie 10% pojazdów elektrycznych. Współczynnik ma się zwiększyć w kolejnych latach: do 20% w 2023 i 30% w 2025 roku. Fot.: Canva Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.