Wiadomości OZE W Radomsku pojawią się autobusy hybrydowe 02 stycznia 2018 Wiadomości OZE W Radomsku pojawią się autobusy hybrydowe 02 stycznia 2018 Przeczytaj także Polska Bakterie w miejskich tężniach. Kraków chce wprowadzenia norm sanitarnych Miejskie tężnie zaczęły powstawać, by pełnić rolę „mini-uzdrowisk” dostępnych dla mieszkańców miast. W ostatnim czasie stały się bardzo popularne, dzięki wskazywanym prozdrowotnym właściwościom. Dzięki inicjatywom samorządów oraz często w wyniku głosowań na projekty Budżetu Obywatelskiego następne obiekty tego typu zaczęły pojawiać się w kolejnych miejscach w Polsce. Jednak te drewniane konstrukcje z gałązek tarniny mogą kryć niewidoczne zagrożenie. Badania mikrobiologiczne dowodzą, że często przy niewłaściwym utrzymaniu miejskie tężnie mogą stać się środowiskiem sprzyjającym rozwojowi bakterii i grzybów. Problemem ma być brak odpowiednich regulacji prawnych, co sprawia, że nie są zapewnione odpowiednie warunki sanitarne. Polska Giełda bije rekordy, a firmy zwalniają tysiące pracowników. Narasta cichy kryzys polskiej gospodarki Początek roku pokazał wyraźny kontrast w polskiej gospodarce – rekordy na warszawskiej giełdzie zbiegły się z falą zwolnień i pogarszającą się sytuacją na rynku pracy. Rosnące koszty działalności sprawiają, że część przedsiębiorców ogranicza inwestycje lub całkowicie wycofuje się z mniej rentownych segmentów rynku. Efektem są tysiące zwolnień i najsłabsza sytuacja na rynku pracy od ponad czterech lat. W tle tego kryzysu sektor energetyczny przechodzi gwałtowną transformację, od której zależą koszty prowadzenia biznesu w kraju nad Wisłą. Choć czasem można odnieść wrażenie, że już prawie każde polskie miasto posiada przynajmniej jeden niskoemisyjny autobus, to takie wrażenie często bywa złudne. Dobrym tego przykładem jest miasto Radomsko, które planuje powiększenie swojej floty autobusowej o bardziej ekologiczne pojazdy. Być może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że poprzedni zakup autobusu miał miejsce w tej miejscowości ponad… 11 lat temu. Reklama Już niebawem sytuacja ta zmieni się nie tylko na korzyść mieszkańców, ale również środowiska. Planowany jest bowiem zakup aż ośmiu autobusów, z których cztery będą stanowiły pojazdy hybrydowe, a pozostałe będą posiadały silniki diesla, spełniające normę emisji spalin Euro 6. Wszystkie te pojazdy należeć będą do klasy MAXI. Dodatkowo mają być także fabrycznie nowe oraz niskopodłogowe. Nowe autobusy będą musiały spełnić szereg norm. Wśród nich znajduje się m.in. określona długość pojazdu (od 11,5 m do 12,2 m) oraz jego szerokość (2,55 m). Ważna jest także ilość pasażerów, którą będzie musiał pomieścić ów pojazd (80, przy co najmniej 25. miejscach siedzących), a także klimatyzacja oraz trzy pary drzwi wejściowych. Nowe pojazdy zostaną także wyposażone w 5 portów USB. Dodatkowo autobusy hybrydowe będą się charakteryzowały wysokoprężnym silnikiem diesla o mocy co najmniej 150 kW. Pozostałe cztery autobusy zostaną wyposażone w sześciocylindrowy silnik spalinowy z zapłonem czynnym o mocy nie mniejszej niż 170 kW. Na zakup ośmiu nowych autobusów miasto Radomsko planuje przeznaczyć 12 mln złotych. Część tej kwoty zostanie pokryta dzięki wykorzystaniu funduszy unijnych. Środki te będą pochodzić z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Zamówione pojazdy będą dostarczane transzami; jako pierwsze na drogach Radomska powinny pojawić się autobusy hybrydowe. Przetarg na zakup niskoemisyjnych środków transportu miasto Radomsko ogłosiło 23. grudnia br.; jego zakończenie planowane jest na 7. lutego 2018 roku. Fot.: Canva Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.