Wiadomości OZE Już są ultraszybkie ładowarki sieci MEGA-E 10 lipca 2018 Wiadomości OZE Już są ultraszybkie ładowarki sieci MEGA-E 10 lipca 2018 Przeczytaj także Elektromobilność Autobus zamawiany przez aplikację. Zgierz testuje sposób na wykluczenie komunikacyjne Polskie miasta testują transport na żądanie, który ma uzupełniać tradycyjną komunikację publiczną, szczególnie w obszarach słabiej skomunikowanych. W ramach pilotażowego systemu elektryczne busy kursują po zgłoszeniach pasażerów z aplikacji mobilnej. Elektromobilność Rachunek na 10 mld złotych. Policzono koszty wojny w Iranie dla polskich kierowców Wojna w Iranie nie jest odległym konfliktem bez wpływu na polską rzeczywistość. Jej koszty stały się realnym obciążeniem dla polskiej gospodarki. Najnowszy raport wskazuje, że od rozpoczęcia walk do połowy maja 2026 roku Polska wydała dodatkowe 10 mld złotych na zakup paliw, co było spowodowane wzrostem cen. W tym samym czasie rządowy program CPN przyniósł częściowe zmniejszenie kosztów dla właścicieli aut osobowych. Eksperci są zdania, że należy przygotować się na przyszłe kryzysy w bardziej zrównoważony sposób – zamiast leczyć objawy niedoborów paliw, sugerują budowę strukturalnej odporności. Posłużyć do tego miałyby nadmiarowe zyski sektora paliwowego. Na początku lipca tego roku w holenderskim Eindhoven zainstalowano i uruchomiono pierwsze ultraszybkie ładowarki dla samochodów elektrycznych. Ładowarki o mocy 350 kW należą do sieci MEGA-E – projektu ogólnoeuropejskiego, którego celem jest powstanie infrastruktury ładującej na obszarach miejskich i wzdłuż autostrad. Reklama Pierwsze ultraszybkie ładowarki zlokalizowane są na obszarze „Green Zone” w holenderskim Eindhoven, tuż obok autostrady A2 i A67. Na terenie „Green Zone” znajdują się również 24 superładowarki dla kierowców Tesli, a Allego – holenderski koordynator sieci, dodatkowo dostarczy również 16 ładowarek o mocy 22 kW. Ultraszybkie ładowarki o moc 350 kW umożliwiają przejechanie 100 km już po 5 minutach ładowania auta elektrycznego. Początkowo sieć MEGA-E powstanie tylko w kilku krajach: w Belgii, Finlandii, Danii, Estonii, Francji, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Polsce, Luksemburgu i na Litwie i Łotwie, ale z czasem ma objąć 20 krajów europejskich oraz państwa nordyckie. W jej ramach uruchomione zostaną 322 ultraszybkie ładowarki oraz 20 e-hubów. Anja van Nersen, CEO Allego, zauważa, że: „około 70 proc. ruchu drogowego w Europie odbywa się w obszarach miejskich, gdzie wpływ dwutlenku węgla na codzienne życie jest największy”. Dlatego ultraszybka sieć ładowarek będzie wspierać bezemisyjne podróżowanie po miastach oraz pomiędzy nimi. Projekt MEGA-E współfinansowany jest ze środków Komisji Europejskiej, która przeznaczyła na niego 29 milionów euro. Szacuje się, że jest to tylko około 20% wszystkich kosztów budowy ultraszybkiej sieci. źródło: orpa Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.