Debata „Obwarzanek się dusi” już jutro w Skale!

Debata „Obwarzanek się dusi” już jutro w Skale!

W czwartek, 12 grudnia w podkrakowskiej Skale odbędzie się czwarta i zarazem ostatnia debata z cyklu „Obwarzanek się dusi”. Na temat jakości powietrza i sposobów jego poprawy porozmawiają m.in. Tomasz Urynowicz i Krzysztof Wójtowicz.

W minionych tygodniach debaty odbyły się już w Niepołomicach, Zabierzowie i Krakowie. Partnerem cyklu spotkań jest Województwo Małopolskie.

Nadchodzący panel zaplanowano na 12 grudnia 2019 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Ks.S.Połetka 34 w Skale.

W rozmowie udział wezmą:

Tomasz Urynowicz – Wicemarszałek Małopolski

Krzysztof Wójtowicz – Burmistrz Miasta i Gminy Skała

Daniel Jaśko – Sekretarz Małopolskiego Cechu Zdunów, Radny Miasta i Gminy Skała

Daniel Wrzoszczyk – Dyrektor Biura Zarządu Stowarzyszenia Metropolia Krakowska

Podczas spotkania goście będą rozmawiać o środowisku, sposobach walki ze smogiem, uchwale antysmogowej, programach i możliwościach wsparcia dla mieszkańców zainteresowanych modernizacją swoich mieszkań, aby były bardziej przyjazne dla środowiska.

Do udziału w debacie organizatorzy zapraszają lokalnych aktywistów, urzędników i mieszkańców oraz przedstawicieli mediów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.