„Dobra Energia” w Krakowie

Redakcja Świata OZE zaprasza na drugą Konferencję z Cyklu Dobra Energia, która odbędzie się w Krakowie, w Muzeum Lotnictwa Polskiego 7 czerwca 2017r.

Zaproszeni goście rozmawiać będą m.in. o tym, jakie korzyści może przynieść roztropne inwestowanie w OZE dla miast, gmin i – przede wszystkim – samych mieszkańców.

W trakcie wydarzenia paneliści będą także dyskutować o roli samorządu w budowaniu świadomości ekologicznej lokalnych społeczności i omawiać dobre praktyki w tym zakresie.

Pokażą także, co inwestycje w OZE i technologie sprzyjające energooszczędności mogą oznaczać dla firmowego i domowego budżetu. Podpowiedzą też, jak zdobyć pieniądze na takie inwestycje i jak je mądrze wydać.

W dyskusjach udział wezmą m.in.  Bogdan Szymański ze Stowarzyszenia Polska PV, Katarzyna Dulko-Gaszyna z IKEA Polska, Bartłomiej Zysiński z Polskiej Izby Magazynowania Energii, Marek Sobieniecki w imieniu IKEA Polska i  Grzegorz Putynkowski z CBRTP. A także lokalni urzędnicy, samorządowcy i naukowcy.

Cykl konferencji „Dobra Energia” powstał, bo chcemy w gronie ekspertów, praktyków, naukowców, przedstawicieli biznesu i władz rozmawiać o  korzyściach płynących z właściwego wykorzystania odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych technologii w budownictwie. Jego celem jest pokazanie potencjału polskich i zagranicznych rozwiązań zakresu wytwarzania i poszanowania energii, a także korzyści płynących ze zrównoważonego rozwoju opartego o OZE. Konferencja inaugurująca cykl odbyła się w Poznaniu, 22 marca. 95 proc. uczestników poleciłoby udział w niej swoim znajomym i współpracownikom.

Patronatem honorowym krakowską konferencję objął Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa. Organizatorem cyklu konferencji „Dobra Energia” jest firma Konferencje Agora, część multimedialnego koncernu Agora S.A. – właściciela takich marek jak Gazeta Wyborcza, Helios, Tok FM, czy AMS. Więcej informacji o konferencji na stronie dobraenergia.edu.pl, https://www.facebook.com/DobraEnergiaPL/

    Dodaj komentarz

Poprzedni artykuł

Ziemia – co takiego potrafi?

Następny artykuł

Jak działa system NOCHAL?

Mogą też Ci się spodobać...Tagi: ,
  • ustalenie ojcostwa
  • badania dna to jedyny pewny sposb na ustalenie ojcostwa dziki nim mona ze pewnoci wykluczy e dany mczyzna jest biologicznym
    prawolingo.pl