Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Elektromobilna rewolucja wkracza w turystykę caravaningu

Elektromobilna rewolucja wkracza w turystykę caravaningu

Dobre wieści napłynęły dla miłośników caravaningu z Hiszpanii. Miejscowa filia fabryki Nissana przygotowuje ciekawą propozycję dla tych, którzy lubią spędzać czas wolny w domu na 4 kołach.

BANER MOBILEB1
Reklama

Całkowicie elektryczny camper na bazie furgonetki e-NV200 niebawem będzie dostępny dla każdego, kto ceni nowoczesność, wygodę oraz ekologię. Tradycyjny camper to pożeracz paliwa i pieniędzy. Elektryczna opcja pozwoli obniżyć koszty eksploatacji przy jednoczesnym obniżeniu emisji spalin.

Pojazd, o którym mowa, został po raz pierwszy zaprezentowany w maju tego rok z myślą o hiszpańskich klientach. Niestety elektryczny camper ma dość niewielki zasięg, bo zaledwie 200 km na jednym ładowaniu. Nie mniej jednak pojazd Nissana, jeżeli wzbudzi zainteresowanie na odpowiednim poziomie, może być początkiem całej gamy pojazdów turystycznych.

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Francesco Corberó, dyrektor ds. Komunikacji Nissan Iberia, powiedział: „Nowa gama samochodów Nissan Camper pozwoli najbardziej odważnym zakupić prywatny dom z widokiem na najbardziej niesamowite miejsca na świecie i cieszyć się esencją podróży z rodziną lub przyjaciółmi”.

Klienci zainteresowani samochodem mogą sami skonfigurować jego wyposażenie w zależności od upodobań i potrzeb. Na razie jest to tylko możliwe w hiszpańskiej filii Nissana. Na szczęście koncern rozważa wejście na inne rynki, jeżeli hiszpański projekt odniesie sukces na zadowalającym poziomie biznesowym.

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.