Energooszczędność – cel nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego

Energooszczędność – cel nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego

Kraków, 16 marca 2018r.

Stalowe Domy,  portale: pomyslnadom.pl i eko-adaptacje.pl zapraszają do Krakowa na konferencję „Energooszczędność – cel nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego”, która odbędzie się 16 marca bieżącego roku w Hotelu FERO EXPRESS.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do architektów, inżynierów i potencjalnych inwestorów. Jej cel to propagowanie energooszczędnych rozwiązań materiałowych, konstrukcyjnych i instalatorskich we współczesnym budownictwie jednorodzinnym z uwzględnieniem nowoczesnego budownictwa szkieletowego.

W trakcie wydarzenia odbywać będą się m.in. wykłady poświęcone energooszczędnym rozwiązaniom, spotkania z wiodącymi producentami markowych produktów budowlanych oraz indywidualne konsultacje z nimi. Udostępnione zostaną również komplety materiałów reklamowo – ofertowych.

Na zakończenie imprezy dla uczestników przewidziano losowanie nagród, którymi są m.in. roczna licencja na program ufundowany przez firmę Intersof.

Partnerzy konferencji: Austrotherm, Intersoft, MegaTherm, Isover, Rigips, Weber, Kosbud, Velux, Pfleiderer, Red Snake, Viessmann, Daikin, Goldenmark

Formularz zgłoszeniowy oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie: http://konferencjaenergooszczednosc.pl/

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.