Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Enex – technologiczne targi energetyczne

Enex – technologiczne targi energetyczne

23 i 24 lutego swoją uwagę warto skierować na Kielce. Odbędą się tam energetyczne targi Enex. Wydarzeniu będą towarzyszyć znaczące dla przyrody Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH oraz Międzynarodowe Targi Izolacji 4Insulation. Czeka nas duża dawka technologii.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Energetyka

Na tegorocznej edycji Enex pojawią się czołowi producenci najnowszych rozwiązań z branży energetycznej – OZE oraz energetyki konwencjonalnej i elektromobilności. 

Wśród ponad 120 wystawców zjawią się przedstawiciele z kilkunastu krajów Europy i Azji: Niemiec, Węgier, Włoch, Litwy, Hiszpanii, Holandii, Rosji, Czech, Korei Płd. oraz Chin.

Cała branża w jednym miejscu

W spotkaniu branży energetycznej biorą udział producenci paneli fotowoltaicznych, instalatorzy pomp ciepła, dilerzy samochodów elektrycznych oraz firmy zajmujące się magazynowaniem energii. 

Targi Enex to także miejsce dla firm trudniących się energetyką tradycyjną: producentów przetworników, okablowań, skrzyń rozdzielczych czy liczników energii. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele zakładów energetycznych, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. 

Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branż.

https://swiatoze.pl/magazyny-energii-przyszlosci-to-dwutlenek-wegla-baterie-co2-wloskiej-firmy-zebraly-11-mld-dol-inwestycji/

Co pokażą wystawcy?

Targi Enex słyną z wielu nowości branżowych i premier produktowych. Najnowsze rozwiązania technologiczne i ekologiczne zadowolą wszystkich zainteresowanych branżą TECH i OZE. 

Wystawcy pokażą m.in. najnowsze rozwiązania dronowe, nowoczesne systemy montażowe i fotowoltaiczne, nowe modele inwerterów i pomp ciepła, systemy grzewcze oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych,osprzęt elektroinstalacyjny i wiele więcej.

Wymiana wiedzy na Enex

Targi energetyczne to także okazja do wymiany doświadczeń i spędzenia czasu wśród ekspertów branżowych. W spotkaniach towarzyszących wezmą udział inwestorzy, doradcy, wykonawcy zainteresowani tematyką pomp ciepła i fotowoltaiki oraz potencjalni klienci.

Po raz 6. podczas targów Enex odbędzie się konferencja Energia PL poświęcona energetyce w Polsce. Tematem przewodnim jest w tym roku magazynowanie energii. W panelach dyskusyjnych wezmą udział specjaliści, wykładowcy uniwersyteccy, praktycy oraz przedstawiciele firm energetycznych. Druga konferencja o nazwie HEAT not LOST jest z  kolei skierowana do zarządów, przedstawicieli przedsiębiorstw przemysłowych, naukowców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką poprawy efektywności energetycznej i energetyki rozproszonej.

Na targach będzie można się przyjrzeć kwestiom związanym z rozwojem branży e-mobility w Polsce. Odbędą się jazdy testowe pojazdami elektrycznymi.

Ważne: koszty udziału w targach, takie jak: organizacja miejsca wystawowego, zakup biletów lotniczych dla pracowników oraz zakwaterowanie i wyżywienie pracowników będzie można odliczyć od podatku dochodowego.

enex22 fb 1200 x 1200 px zarejestruj 4

Więcej informacji i rejestracja dla zwiedzających i wystawców po kliknięciu w powyższy obrazek. 

źródło: info. prasowa

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.