Global Marine rozwija się w Blyth

Specjalizująca się w pracach inżynierskich na morzu, Global Marine Group, rozszerzyła swoją działalność w Wielkiej Brytanii otwierając swoją kolejną bazę w znajdującym się na północno-wschodnim wybrzeżu kraju Port of Blyth.

Firma podaje, że baza w Blyth będzie służyć jako regionalny ośrodek zarządzania zasobami i magazynowania niektórych towarów. W Port of Blyth będą stacjonować także niektóre jednostki pływające firmy, takie jak CS Sovereign oraz CD Recorder.

Zwiększenie liczby baz firmy o Port of Blyth jest najnowszym krokiem Global Marine w zakresie ciągłego rozwoju i wzrostu spółki ukierunkowanego na rozbudowę w miejscach, gdzie nasi klienci potrzebują wsparcia najbardziej – informuje firma.

Spółka podaje, że baza w Blyth pozwoli Global Marine na lepszy dostęp do Morza Północnego jak i innych akwenów w Europie.

Szef firmy, Ian Douglas, skomentował: Spodziewamy się, że pracując blisko naszych klientów, dostawców i zaufanych partnerów będziemy w stanie jeszcze bardziej wzmocnić naszą pozycję, jako główny gracz na rynku oraz umocnić zdobytą przez firmę reputację solidnego partnera najwyższej jakości.

Global Marine posiada także bazy w Wielkiej Brytanii w Grimsby w Lincolnshire oraz w Portland w Dorset.

    Dodaj komentarz

Poprzedni artykuł

Solarne dachówki sposobem na podniesienie jakości oświaty krajów afrykańskich?

Następny artykuł

Jastrzębska Spółka Węglowa wybuduje hydroelektrownie?

Mogą też Ci się spodobać...Tagi: , ,