Wiadomości OZE innogy Polska udostępniła nowy serwis „Moje innogy” 06 czerwca 2017 Wiadomości OZE innogy Polska udostępniła nowy serwis „Moje innogy” 06 czerwca 2017 Przeczytaj także Polska Bakterie w miejskich tężniach. Kraków chce wprowadzenia norm sanitarnych Miejskie tężnie zaczęły powstawać, by pełnić rolę „mini-uzdrowisk” dostępnych dla mieszkańców miast. W ostatnim czasie stały się bardzo popularne, dzięki wskazywanym prozdrowotnym właściwościom. Dzięki inicjatywom samorządów oraz często w wyniku głosowań na projekty Budżetu Obywatelskiego następne obiekty tego typu zaczęły pojawiać się w kolejnych miejscach w Polsce. Jednak te drewniane konstrukcje z gałązek tarniny mogą kryć niewidoczne zagrożenie. Badania mikrobiologiczne dowodzą, że często przy niewłaściwym utrzymaniu miejskie tężnie mogą stać się środowiskiem sprzyjającym rozwojowi bakterii i grzybów. Problemem ma być brak odpowiednich regulacji prawnych, co sprawia, że nie są zapewnione odpowiednie warunki sanitarne. Polska Giełda bije rekordy, a firmy zwalniają tysiące pracowników. Narasta cichy kryzys polskiej gospodarki Początek roku pokazał wyraźny kontrast w polskiej gospodarce – rekordy na warszawskiej giełdzie zbiegły się z falą zwolnień i pogarszającą się sytuacją na rynku pracy. Rosnące koszty działalności sprawiają, że część przedsiębiorców ogranicza inwestycje lub całkowicie wycofuje się z mniej rentownych segmentów rynku. Efektem są tysiące zwolnień i najsłabsza sytuacja na rynku pracy od ponad czterech lat. W tle tego kryzysu sektor energetyczny przechodzi gwałtowną transformację, od której zależą koszty prowadzenia biznesu w kraju nad Wisłą. „Moje innogy” to internetowe centrum obsługi Klientów innogy Polska. Dotychczas w serwisie konto założyło ponad 230 000 osób. Dzięki jego udoskonaleniu użytkownicy nie tylko mogą dokonywać wygodnych e-płatności, aktywować e-fakturę, ale również w prosty i szybki sposób sprawdzać stan konta i zużycie energii elektrycznej, wykorzystując do tego dowolne urządzanie mobilne. Nowością serwisu jest usługa e-odczyt, dzięki której Klient raz w miesiącu podaje stan licznika i płaci za rzeczywiste zużycie energii. Wprowadzono również możliwość udostępnienia konta innym osobom, co pozwoli im samodzielnie opłacać rachunki i monitorować zużycie energii. Dodatkowo z jednego konta będzie również można zarządzać wieloma umowami. Z kolei nowi Klienci, którzy są w trakcie zmiany sprzedawcy, mogą na bieżąco sprawdzać w serwisie status procesu i automatycznie po jego zakończeniu korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie daje nowy serwis „Moje innogy”. Reklama „Wdrażanie nowych rozwiązań, które mają na celu zwiększenie komfortu Klientów, jest dla nas ważnym aspektem działalności. Bardzo dobrze obrazują to podejmowane przez nas inicjatywy, wśród których wymienić możemy m.in. powstanie serwisu „Moje innogy” wzbogaconego o nowe funkcjonalności, czy też najnowszą usługę dostępną w Salonach innogy – powiadomienia w systemie QMATIC, który poprzez wiadomość SMS informuje Klienta o zbliżającym się czasie obsługi przez konsultanta w sytuacjach, gdy konieczny jest dłuższy czas oczekiwania.” – komentuje Janusz Moroz, Członek Zarządu innogy Polska ds. Handlu. Klienci, którzy przyzwyczaili się do poprzedniej wersji serwisu „Moje innogy” i chcieliby z niej nadal korzystać, mają taką możliwość. Po zalogowaniu się na konto za pomocą dotychczasowego loginu i hasła, użytkownik może wybrać preferowaną wersję serwisu. W „Moje innogy” stosowane są najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa i poufności danych. Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.