innogy Polska udostępniła nowy serwis „Moje innogy”

„Moje innogy” to internetowe centrum obsługi Klientów innogy Polska. Dotychczas w serwisie konto założyło ponad 230 000 osób. Dzięki jego udoskonaleniu użytkownicy nie tylko mogą dokonywać wygodnych e-płatności, aktywować e-fakturę, ale również w prosty i szybki sposób sprawdzać stan konta i zużycie energii elektrycznej, wykorzystując do tego dowolne urządzanie mobilne. Nowością serwisu jest usługa e-odczyt, dzięki której Klient raz w miesiącu podaje stan licznika i płaci za rzeczywiste zużycie energii. Wprowadzono również możliwość udostępnienia konta innym osobom, co pozwoli im samodzielnie opłacać rachunki i monitorować zużycie energii. Dodatkowo z jednego konta będzie również można zarządzać wieloma umowami. Z kolei nowi Klienci, którzy są w trakcie zmiany sprzedawcy, mogą na bieżąco sprawdzać w serwisie status procesu i automatycznie po jego zakończeniu korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie daje nowy serwis „Moje innogy”.

Wdrażanie nowych rozwiązań, które mają na celu zwiększenie komfortu Klientów, jest dla nas ważnym aspektem działalności. Bardzo dobrze obrazują to podejmowane przez nas inicjatywy, wśród których wymienić możemy m.in. powstanie serwisu „Moje innogy” wzbogaconego o nowe funkcjonalności, czy też najnowszą usługę dostępną w Salonach innogy – powiadomienia w systemie QMATIC, który poprzez wiadomość SMS informuje Klienta o zbliżającym się czasie obsługi przez konsultanta w sytuacjach, gdy konieczny jest dłuższy czas oczekiwania.” – komentuje Janusz Moroz, Członek Zarządu innogy Polska ds. Handlu.

Klienci, którzy przyzwyczaili się do poprzedniej wersji serwisu „Moje innogy” i chcieliby z niej nadal korzystać, mają taką możliwość. Po zalogowaniu się na konto za pomocą dotychczasowego loginu
i hasła, użytkownik może wybrać preferowaną wersję serwisu. W „Moje innogy” stosowane są najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa i poufności danych.

    Dodaj komentarz

Poprzedni artykuł

Brytyjscy dostawcy technologii OZE gonią swój amerykański sen

Następny artykuł

Budowa farmy wiatrowej w Wietnamie nabiera wiatru w żagle

Mogą też Ci się spodobać...Tagi: