Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Innowacje w odnawialnych źródłach energii – jedyna taka międzynarodowa konferencja już w czerwcu

Innowacje w odnawialnych źródłach energii

Innowacje w odnawialnych źródłach energii – jedyna taka międzynarodowa konferencja już w czerwcu

Polska Izba Ekologii w partnerstwie z Akademią Górniczo – Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje międzynarodową konferencję nt. Innowacje w odnawialnych źródłach energii. Portal Świat OZE jest patronem medialnym wydarzenia, które odbędzie się już 9-10 czerwca 2022 roku.

Reklama

Innowacje w odnawialnych źródłach energii

Konferencja jest przestrzenią do dialogu w związku z przejściem od energetyki konwencjonalnej w stronę nowych technologii i energii odnawialnej. Adresowana jest do przedsiębiorców – instalatorów OZE, eksploatatorów, pośredników, jednostek naukowych, jednostek samorządowych oraz organizacji pozarządowych.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Program wydarzenia

Tematyka odnawialnych źródeł energii jest szczególnie istotna dla rozwoju gospodarczego Polski. Przepisy unijne obligują każde państwo członkowskie do realizacji wyznaczonych celów w zakresie OZE, promując wydajność i oszczędność energetyczną. Zasady kształtowania polityki energetycznej Polski oraz organy właściwe w sprawach gospodarki energii powinny współgrać z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań z nauki do praktyki.

Uczestnikom wydarzenia przekazana zostanie potrzebna wiedza i doświadczenie w zakresie technicznych i technologicznych rozwiązań możliwych do wdrożenia innowacji w OZE w firmach, będących eksploatatorami urządzeń, instalatorami oraz konsumentami (instytucjonalnymi lub indywidualnymi).

Zobacz pełen program konferencji.

Konferencja finansowana ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki odbędzie się w Auli Rady Wydziału IMiR pawilonu B2 w sali 110 Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Zapraszamy do rejestracji:

https://innowacjeoze.com/zarejestruj-sie-na-konferencje/

Więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie organizatora

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.