Jak uzyskać nawet 30 tys. zł na fotowoltaikę z pompą ciepła? Webinar

Zastanawiasz się czy fotowoltaika to rozwiązanie dla Ciebie? Myślisz o pompie ciepła, ale masz wątpliwości czy stać Cię na wymianę starego pieca? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań poznasz podczas bezpłatnego webinaru, organizowanego przez firmę Columbus. Spotkanie online 2 czerwca, o godz. 18:00.

Na jakie dotacje i ulgi możesz liczyć?

Według danych NFOŚiGW z 21 maja o dofinansowanie z programu “Czyste Powietrze” zawnioskowało już ponad 250 tys. osób na łączną kwotę 4,4 mld dofinansowania. Oznacza to, że średnia kwota dotacji na beneficjenta wyniosła aż 17,6 tys. złotych. Całkowity budżet programu to 103 miliardy złotych, a zainteresowanie wsparciem jest ogromne. Ile możesz zyskać modernizując swój dom?

“Czyste Powietrze” to nie jedyna zachęta do inwestycji w ekologiczne rozwiązania dla domu. Czy wiesz z jakich form wsparcia możesz dodatkowo skorzystać?

Dotacje pod lupą

I właśnie temat dotacji i ulg jakie można uzyskać inwestując w nowoczesne, ekologiczne i oszczędne rozwiązania dla domu zostanie poruszony podczas webinaru 2 czerwca. Specjaliści firmy Columbus – Joanna Gil, Brand Manager Columbus oraz Marcin Kwiecień, Specjalista ds. fotowoltaiki opowiedzą między innymi o tym, kto może otrzymać wsparcie i jaką kwotę dofinansowania można uzyskać inwestując w fotowoltaikę i pompę ciepła.

Jak wziąć udział w webinarze?

Webinar jest bezpłatny i dostępny dla każdego. Aby wziąć w nim udział, zarejestruj się klikając w grafikę poniżej.