Kolejna przyczepa kempingowa zasilana energią słoneczną

Sezon wycieczek w teren ruszył. Na rynek weszły dwa modele przyczep kempingowych firmy Evolve: Traverse i Outing – wodoodporne i zasilane energią słoneczną dzięki panelom znajdujących się na dachach pojazdów. W planach jest również produkcja jeszcze jednego modelu – tym razem terenowej przyczepy The Explorer o większych oponach.

Firma mająca siedzibę w Kolumbii Brazylijskiej przedstawiła swoje modele: Evolve Traverse i Evolve Outing. Przyczepy Evolve są zasilane energią ze słońca za pomocą 100-watowego panelu słonecznego i posiadają aluminiową konstrukcję. Wewnątrz znajduje się materac typu queen-size, a z tyłu w pełni wyposażona kuchnia z piecem i chłodnią. Natomiast model Traverse posiada wysuwaną kuchnię. Materac, gdy nie jest używany, może być po złożeniu wykorzystany jako sofa. Przyczepa posiada także dwie pary szklanych drzwi z dwóch stron, co stwarza doskonałe miejsce do spania. Jest też także sporo miejsca do przechowywania ubrań, rzeczy osobistych i miejsce na telewizor.

Fotowoltaika od Columbus Energy
inhabitat.com

Przyczepy są wytrzymałe i dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Można dobierać dodatkowe wyposażenie ich wnętrz, m.in. niestandardowe kolory, układ kuchni, szafki wewnętrzne, haki i inne. Obecnie firma pracuje nad nowym terenowym modelem The Explorer posiadający większe opony.

Źródło: inhabitat.com