1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Kongres ESG Polska Moc Biznesu i konkurs dla przedstawicieli biznesu i NGO’s – zapisy trwają!

Kongres ESG Polska Moc Biznesu i konkurs dla przedstawicieli biznesu i NGO’s – zapisy trwają!

Już 4 grudnia odbędzie się III edycja Kongresu Polska Moc Biznesu – wydarzenia, które łączy przedstawicieli różnych środowisk skupionych na realizacji idei ESG. Ze zbliżającym się wielkimi krokami spotkaniem powiązany jest konkurs „DNA – BO POMAGANIE MAMY W GENACH”. Formularze rejestracyjne już czekają do 18 listopada na firmy oraz organizacje pozarządowe chcące wziąć w nim udział! Wielkość projektu i suma jego finansowania nie jest decydującym kryterium.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Razem po raz trzeci dla lepszego świata i biznesu

Celem Kongresu ESG Polska Moc Biznesu jest budowanie porozumienia oraz owocnej współpracy na linii biznes-społeczeństwo. Przedsiębiorcy, przedstawiciele administracji, NGO’s i reprezentanci instytucji naukowych spotkają się już po raz trzeci, aby wspólnie dyskutować i szerzyć wiedzę związaną z ideą ESG. Tegoroczna edycja odbędzie się na PGE Narodowym, obejmując trzy sceny tematyczne, w ramach których będą toczyć się debaty i wymiana inspiracji:

  • Ekologiczna Polska
  • Moc Społeczna
  • Wpływ Biznesu

Ubiegłoroczna odsłona wydarzenia zgromadziła 120 ekspertów i aż 70 firm, NGO’s oraz instytucji aktywnie uczestniczących w ramach spotkań. Także tegoroczna edycja ma szansę odnieść sukces z uwagi na atrakcyjne tematy i udział znamienitych gości, których poznamy niebawem.

Trzy kategorie w konkursie dla firm i NGO’s

Towarzyszący III edycji Kongresu Polska Moc Biznesu konkurs kierowany jest do dwóch grup podmiotów – przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Realizując ideę „DNA – BO POMAGANIE MAMY W GENACH”, organizatorzy chcą docenić uczestników, którzy pochwalą się projektami zrealizowanymi w duchu ESG. Zgłoszenia rozpatrywane będą w ramach trzech kategorii konkursowych odpowiadających tematycznie trzem scenom Kongresu:

  • Działania Ekologiczne
  • Pomoc Społeczna
  • Uczciwe Zarządzanie

Jury w eksperckim składzie wyłoni trójkę finalistów w każdej z kategorii. Na wybór Laureatów wpływ będą mieć także internauci, którzy zyskają prawo głosu w ramach ankiet prowadzonych na portalach internetowych.

Organizatorzy konkursu „DNA – BO POMAGANIE MAMY W GENACH” czekają na zgłoszenia do 18 listopada 2023 roku.  Aby wziąć udział w konkursie, należy pobrać formularz zgłoszeniowy, uzupełnić go i przekazać na adres partnerzy@polskamocbiznesu.pl w postaci dokumentu PDF.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: polskamocbiznesu.pl

Gala wręczenia nagród „DNA – BO POMAGANIE MAMY W GENACH”

Udział w konkursie to nie tylko okazja, aby pochwalić się osiągnięciami zdobytymi w zakresie działań ekologicznych, inicjatyw społecznych czy innowacyjnego podejścia do biznesu. To również szansa na dzielenie się wiedza i inspirowanie innych do szerzenia idei zrównoważonego rozwoju i uczciwe transformacji. Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni w ramach uroczystej gali, zamykającej wydarzenie. Uświetnią ją występy polskich artystów, a sama gala – podobnie jak Kongres – objęta zostanie szeroką kampanią promocyjną w mediach ogólnopolskich i społecznościowych.

III edycja Kongresu Polska Moc Biznesu rozpoczyna się już 4 grudnia 2023 na PGE Narodowym.

Bilety oraz agenda wydarzenia dostępne na stronie: polskamocbiznesu.pl/registration.

Portal Świat OZE objął wydarzenie patronatem medialnym.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.