Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Netflix branży odzieżowej – marka ubrań działająca na zasadzie abonamentu

Netflix branży odzieżowej – marka ubrań działająca na zasadzie abonamentu

Singular Society to start up grupy H&M, który będzie działał na wyjątkowych zasadach. W ramach stałej miesięcznej opłaty konsument może skorzystać z regularnych zakupów.

Reklama

Nowe rozwiązanie w świecie mody

Czy pomysł, który zrewolucjonizował popkulturę jest w stanie sprawdzić się w przemyśle tekstylnym? Już wkrótce przekonamy się na własne oczy. Ubrania marki Singular Society będą mogli nosić tylko Ci, którzy uiścili comiesięczną opłatę. Pozwoli to zaoszczędzić klientom spore kwoty – pomysłodawcy zapewniają, że ciuchy będą sprzedawane w cenach produkcyjnych, bez większych marży.

Kupować mniej i lepiej

Twórcy chcą wpasować się w rosnący trend zero waste. Zgodnie z nim konsumenci zaczynają stawiać na jakość, przedkładając ją nad ilość.

Nasz pomysł polega na tym, aby pomóc ludziom kupować mniej, umożliwiając im kupowanie lepszych rzeczy – czytamy na Instagramie Singular Society.

Ponadto odzież będzie szyta z materiałów przetwarzalnych i ekologicznych, a jej produkcję cechować ma nie tylko wydajność, ale przede wszystkim etyka pracy. Jak zapewniają producenci, marce nie zależy na masowej sprzedaży i wielu klientach. Chcą tworzyć dla świadomej grupy odbiorców. Najważniejsze będzie przywiązanie i regularne opłaty członkowskie, niż przygodne zakupy każdego konsumenta.

https://www.instagram.com/singular_society/

Jaki cennik proponują twórcy?

Marka już zaczęła działać w Sztokholmie. W innych dużych miastach sprzedaż ruszy już niebawem. Uruchomiono jednocześnie sklep internetowy, gdzie można już wybierać między odzieżą domową, świecami zapachowymi i kocami kaszmirowymi.

Firma proponuje najtańszy abonament już od 430 złotych rocznie, który pozwala na zakup pięciu rzeczy miesięcznie. Opcja rozszerzona za ok. 720 złotych rocznie umożliwia nabycie 25 produktów.

Na razie Singular Society jest w fazie testów. Można zapisać się na listę oczekujących, a decyduje szybkość zgłoszenia. 

Jesteśmy ciekawi, czy ten oryginalny pomysł zaadaptuje się do świata mody tak szybko, jak w sektorze rozrywki.

https://singular-society.com/

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.