energa

Nowa oferta Energi dla prosumentów

Koncern energetyczny Energa szykuje ofertę dla klientów indywidualnych, zamierzających inwestować w fotowoltaikę dla swojego gospodarstwa domowego. Firma chce realizować ten projekt we współpracy z zewnętrznym partnerem, ale nie podała jeszcze, kto miałby nim być – oferty w tym przetargu wpływać miały do 28 listopada bieżącego roku.

Oferta Energi ma obejmować nie tylko instalację systemu PV i odbiór prądu od prosumentów, ale także pomoc w uzyskaniu funduszy w ramach projektu „Czyste powietrze” realizowanego przez rząd. W ramach tego projektu starać można się o preferencyjne pożyczki na domowe instalacje fotowoltaiczne.

Obecnie Energa precyzuje szczegóły swojej najnowszej oferty. Przewiduje się, że uruchomienie jej przypadać powinno na początek przyszłego roku, ale firma nie podała konkretnej daty.

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Gwiazdor serialu „Beverly Hills, 90210” został pochowany w biodegradowalnym garniturze wykonanym z grzybów

Luke Perry, aktor najbardziej znany z roli Dylana McKaya w serialu „Beverly Hills, 90210”, zmarł w marcu tego roku na skutek udaru. Sophie Perry, córka aktora, podzieliła się za pomocą mediów społecznościowych ostatnią wolą swojego ojca: był nią ekologiczny pochówek w biodegradowalnym garniturze wykonanym z grzybów.