energa

Nowa oferta Energi dla prosumentów

Koncern energetyczny Energa szykuje ofertę dla klientów indywidualnych, zamierzających inwestować w fotowoltaikę dla swojego gospodarstwa domowego. Firma chce realizować ten projekt we współpracy z zewnętrznym partnerem, ale nie podała jeszcze, kto miałby nim być – oferty w tym przetargu wpływać miały do 28 listopada bieżącego roku.

Oferta Energi ma obejmować nie tylko instalację systemu PV i odbiór prądu od prosumentów, ale także pomoc w uzyskaniu funduszy w ramach projektu „Czyste powietrze” realizowanego przez rząd. W ramach tego projektu starać można się o preferencyjne pożyczki na domowe instalacje fotowoltaiczne.

Obecnie Energa precyzuje szczegóły swojej najnowszej oferty. Przewiduje się, że uruchomienie jej przypadać powinno na początek przyszłego roku, ale firma nie podała konkretnej daty.

Dodaj komentarz

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Czytaj więcej:

Tesla model Y – konsensus pomiędzy jakością a ceną

Miłośnicy pojazdów elektrycznych w końcu doczekali się: po szumnych zapowiedziach i latach wyczekiwania w marcu 2019 roku zaprezentowano Tesla model Y. To luksusowe auto o dużym zasięgu w USA traktowane jako „kompaktowy” SUV. Do setki rozpędza się od 3,7 do 5,1 sekundy (w zależności od wariantu). Cena wyjściowa rozpoczyna się od 38,5 tys. dolarów.