Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Pick-up z wysuwanym panelem słonecznym, łóżkiem i półkami. Nowy mobilny dom “Lego” dla żądnych przygód

Pick-up z wysuwanym panelem słonecznym, łóżkiem i półkami. Nowy mobilny dom “Lego” dla żądnych przygód

Specjalnie skonstruowany pickup wyposażony w stoły warsztatowe, schowek na narzędzia, modułowe rozkładane łóżko, opcjonalne akcesoria, panel słoneczny i wiele więcej. Zobacz ciężarówkę, która wyróżnia się funkcjonalnością, designem i nowym spojrzeniem na mobilność.

BANER MOBILEB1
Reklama

Pick-up z wysuwanym panelem słonecznym

Wakacje z nieograniczoną ilością energii odnawialnej? To możliwe! Wystarczy zabrać ze sobą w drogę jeden z mobilnych generatorów słonecznych. Panel słoneczny to jednak tylko jedna z wielu funkcjonalności, które oferuje ten elektryczny pick-up.

Canoo PickupTruck ExteriorSnow 12
Canoo pick-up, źródło: canoo.com

Zobacz, co przygotowali twórcy Canoo:

KSTAR 925x200 PL 1
Reklama

Akcesoria przekształcają ciężarówkę w bardziej masywny pojazd przypominający furgonetkę. Pick-up zdaje się być inspirowany zestawami Lego, w których elementy można dopasować wedle własnych potrzeb.

Naszą pasją jest budowanie pojazdów, które mogą zmienić ludzkie życie— powiedział Tony Aquila, prezes zarządu Canoo.

Nasz pickup jest tak dobry, jak najlepsze ciężarówki na rynku i został zaprojektowany tak, aby był bardziej wydajny. Stworzyliśmy akcesoria dla osób korzystających z samochodów ciężarowych – w pracy, weekendy, dla przeżycia przygody. Pickup Canoo został zbudowany z kilkoma unikalnymi funkcjami, które pomagają klientom robić więcej z ich pojazdami – dodaje.

CFF Baner poziom mobile CFA 8.02 450 x 250 px 1CFF Baner poziom B3 CFA 8.02 1
Reklama

Co zatem wyróżnia to auto?

Wnętrze łączy przyjazne dla środowiska materiały. Tkanina na wewnętrznych ścianach, pochodzi z butelek PET z recyklingu, podłogę wykonano z przetworzonych opon samochodowych i gumy, a siedzenia obite są sztuczną skórą. Szoferka utrzymana jest w minimalistycznym stylu – jej elementy można samodzielnie dopasować według własnego pomysłu.

wnetrze
Canoo pick-up, źródło: canoo.com

Tył pick-up’a może zostać przedłużony do prawie 2,5 m długości. Bez problemu zmieścisz tam nawet… kajak.

kajak
Canoo pick-up, źródło: canoo.com

Z boku pojazdu znajduje się ukryty stopień umożliwiający szybki i łatwy dostęp do skrzyni ładunkowej. Pod schodkiem znajdziesz przestrzeń do przechowywania przedmiotów, np.: apteczki pierwszej pomocy, lodówki na przekąski i napoje lub laptopa.

bok
Canoo pick-up, źródło: canoo.com

Z przodu także znajduje się dodatkowa przestrzeń, którą można wykorzystać m.in. do przechowywania narzędzi.

schowek
Canoo pick-up, źródło: canoo.com

Doczepiane pokrowce sprawiają, że auto można przekształcić w prawdziwy mobilny dom.

mobilny dom
anoo pick-up, źródło: canoo.com

Dzięki tym funkcjonalnościom auto staje się idealnym pojazdem, zarówno na weekendowy weekend, jak i na dłuższe i niezależne podróże w stylu ekonomada.

Kiedy zobaczymy pick-upy w sklepach? Obecnie można zamówić je w przedsprzedaży. Dostawy rozpoczną się już 2023 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o najnowocześniejszych technologiach w elektromobilności? Zobacz artykuł o pierwszym aucie, które nie wymaga ładowania:


źródło: canoo.com

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.