Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Polish Conference for Hydrogen Energy and Technologies (PCHET) – Innowacje dla Zrównoważonej Przyszłości

Polish Conference for Hydrogen Energy and Technologies (PCHET) – Innowacje dla Zrównoważonej Przyszłości

Już po raz kolejny Klaster Technologii Wodorowych ma przyjemność zaprosić na kolejną edycję konferencji Polish Conference for Hydrogen Energy and Technologies(PCHET), która odbędzie się w dniach 4-5 października 2023 roku w Gdyńskim Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży wodorowej

Konferencja PCHET jest uznawana za jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce, gromadzących kluczowych liderów, naukowców, ekspertów oraz decydentów z dziedziny energetyki wodorowej.

PCHET to platforma mająca na celu promowanie innowacyjnych rozwiązań, wymianę wiedzy oraz wspieranie zrównoważonego rozwoju w obszarze energetyki wodorowej i transformacji energetycznej. Konferencja stanowi niezwykłą okazję dla ekspertów z różnych dziedzin, aby spotkać się i omówić najważniejsze wyzwania oraz nowe możliwości rozwoju branży wodorowej.

Kluczowe tematy tegorocznej edycji

W tegorocznym wydaniu PCHET oczekujemy jeszcze większego udziału ekspertów, naukowców, przedstawicieli sektora energetycznego oraz instytucji rządowych. Kluczowymi tematami konferencji będą: perspektywy rozwoju energetyki wodorowej w Polsce i Europie, innowacyjne technologie, zastosowanie wodoru w sektorze transportu, procesach produkcyjnych, zastosowania energetyki jądrowej jaki i morskich farm wiatrowych w produkcji tego zeroemisyjnego paliwa  oraz roli wodoru w transformacji energetycznej.

W ramach konferencji odbędzie się również uroczysty panel inauguracyjny, w którym wezmą udział czołowi eksperci, decydenci oraz przedstawiciele branży wodorowej. Będzie to doskonała okazja, aby podzielić się przemyśleniami, priorytetami oraz osiągnięciami w tej materii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Polskiej Konferencji Energetyki Wodorowej i Technologii (PCHET). Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat konferencji dostępne na stronie: klasterwodorowy.pl.

Agenda: klik

Rejestracja: klik

baner pchet 23

Data: 4-5 października 2023

Miejsce: Pomorski Park Naukowo – Technologiczny Gdynia

Konferencja organizowana jest przez Klaster Technologii Wodorowych z siedzibą w Gdańsku, którego koordynatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.