1200x628 4
Reklama

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

Polska firma z nagrodą za autorskie stacje ładowania samochodów elektrycznych 

Polska firma z nagrodą za autorskie stacje ładowania samochodów elektrycznych 

Polski producent stacji ładowania samochodów elektrycznych i akcesoriów dedykowanych elektromobilności, został uhonorowany prestiżową nagrodą Red Dot Design za swoje innowacyjne ładowarki typu wallbox: Green Wallbox 2 Pro. Ta zaszczytna nagroda docenia nie tylko elegancki design, ale także zaawansowaną funkcjonalność polskiej myśli inżynieryjnej.

CFF OPP 450 250 1CFF baner poziom B3 CFA 8.02
Reklama

Nagroda Red Dot Design to uznane na świecie wyróżnienie, które przyznawane jest za wybitne osiągnięcia w dziedzinie projektowania oraz innowacji. Stacje ładowania z serii Green Wallbox 2 Pro zostały docenione za wyjątkowe połączenie zaawansowanej technologii z estetycznym wyglądem, co sprawia, że wallboxy stanowią zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne wizualnie rozwiązanie. 

– Nagroda Red Dot Design to dla nas bardzo duże wyróżnienie i potwierdzenie zaangażowania w tworzenie produktów najwyższej jakości. Projektując stacje ładowania Green Wallbox 2 Pro chcieliśmy, aby były możliwie jak najbardziej funkcjonalne, intuicyjne i przyjazne w użytkowaniu, a w dodatku zależało nam na tym, aby wejść na rynek z produktem, który wyróżnia się designem. Stworzyliśmy więc urządzenie minimalistyczne, eleganckie i jednocześnie bardzo nowoczesne – powiedział Jakub Zielonka, CEO Green Wallbox

Firma kontynuuje rozwój innowacyjnych rozwiązań z dziedziny elektromobilności. Zespół aktualnie skupia się na wprowadzaniu nowych funkcji do stacji ładowania, m.in. smart chargingu, który stanowi bardzo ważny element ekosystemu zasilania pojazdu z odnawialnych źródeł energii. 

Green Wallbox to polska firma, która jest producentem stacji ładowania samochodów elektrycznych, kabli do ładowania oraz akcesoriów dedykowanych elektromobilności. Zasadniczą misją firmy jest dostarczenie każdemu użytkownikowi najlepszego możliwego rozwiązania do ładowania samochodu elektrycznego z własnej stacji. Green Wallbox skupia się przede wszystkim na tworzeniu rozwiązań inteligentnych, trwałych i możliwie jak najlepszych dla kierowców elektryków lub hybryd. 

Źródło: informacja prasowa Green Wallbox

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.