Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Poznaj orientacyjne koszty

PV Poland – opinia, oferta

PV Poland – opinia, oferta

PV Poland jest jedną z nowszych firm na rynku fotowoltaiki, ale szybko stała się silną konkurencją. Firma dba o wysoką jakość swój usług, a także oferuje wiele rodzajów wsparcia dla klientów. Oferta PV Poland dedykowana jest klientom indywidualnym, firmom oraz rolnikom.

CFF OPP Baner poziom mobile450 x 250CFF OPP Baner poziom 6.03.2023 1
Reklama

O firmie

Firmę PV Poland wyróżnia bogate doświadczenie wyniesione na gruncie współpracy z Krajowym Instytutem Energetyki Rozproszonej, czyli ekspertem w dziedzinie fotowoltaiki w naszym kraju. KIER jest głównym udziałowcem PV Poland, który doradzał takim podmiotom, jak Ministerstwo Energii, Veolia Polska czy Politechnika Lubelska.

Usługi z PV Poland w zakresie projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych zostały nagrodzone Złotym Godłem Jakości QI2020. To wyróżnienie potwierdza wysoką jakość usług. PV Poland drugi raz z rzędu otrzymało także tytuł Najlepsi Oferteo.

Kto może skorzystać z oferty PV Poland?

PV Poland oferuje fotowoltaikę dla domu, biznesu oraz rolnictwa, a także pompy ciepła oraz magazyny energii. 

Co znajduje się w ofercie?

Firma gwarantuje wydajne i niezawodne instalacje oraz najwyższej klasy panele. Na stronie nie znajdziemy dokładnych informacji na temat marek komponentów, jakie wykorzystuje PV Poland. Jednak możemy przeczytać, że posiadają współpracę z SolarEdge, Huawei, ZhineSolar, BauerSolar. PV Poland gwarantuje, że producenci paneli fotowoltaicznych udzielają aż 30-letniej gwarancji. 

Panele, które oferuje PV Poland są niepalne, co eliminuje zagrożenie pożarowe, a także nie wymagają specjalnego czyszczenia, dzięki specjalnej powłoce. W dodatku są odporne na trudne warunki atmosferyczne, np. opady gradu. 

Firma pomaga we wszelkich formalnościach związanych z finansowaniem inwestycji oraz przyłączeniem gotowej instalacji PV do sieci energetycznej.

Dodatkowe usługi

W ofercie znajdziemy także magazyny energii oraz pompy ciepła. 

Finansowanie

PV Poland udziela kompleksowego doradztwa pod kątem dofinansowania instalacji, a także przygotowuje dokumentację za klienta. 

Dla klientów indywidualnych oferuje rozłożenie płatności za fotowoltaikę na rady od 99 zł miesięcznie. Z kolei firmy mogą liczyć na ofertę leasingową. 

Opieka firmy

PV Poland zapewnia swoim klientom aplikację do monitorowania produkcji i zużycia energii. Masz pełną kontrolę nad swoją instalacją o każdej porze, w każdym miejscu! Firma gwarantuje również dostępność ekipy PV SUPPORT, która odpowiada na zgłoszenia problemów z instalacją. 

Zalety i wady instalacji PV Poland 

Zalety: 

  • bezpłatny audyt,
  • potwierdzona wysoka jakość paneli oraz montażu instalacji fotowoltaicznej, 
  • wsparcie w pozyskaniu finansowania, 
  • system monitorowania instalacji fotowoltaicznej dla klientów, 
  • 30-letnia gwarancja. 

Wady:

  • mało szczegółów na temat dostępnych magazynów energii i pomp ciepła,
  • brak transparentnych informacji na temat kosztów instalacji.

Artykuł stanowi utwór w rozumieniu Ustawy 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszelkie prawa autorskie przysługują swiatoze.pl. Dalsze rozpowszechnianie utworu możliwe tylko za zgodą redakcji.