Swagger 5 – tania, elektryczna hulajnoga od Swagtron

Elektryczne jednoślady stają się w Polsce coraz bardziej popularne, w większych miastach minipojazdy na prąd można już nawet wypożyczyć na minuty. Co jednak gdy nie mamy w pobliżu wypożyczalni albo chcemy mieć swój własny środek transportu, ale nie mamy funduszy na drogą, elektryczną hulajnogę? Rozwiązaniem jest Swagger 5.

Swagger 5 to kolejny elektryczny pojazd od Swagtron. Wcześniej firma stworzyła popularną deskorolkę na prąd i rower. Najnowsze dzieło amerykańskiej grupy, to elektryczna hulajnoga. Swagger 5 osiąga prędkość do 30 km na godzinę, ma 8,5-calowe płaskie amortyzowane opony, tempomat oraz uchwyt na telefon. Do hulajnogi powstała specjalna aplikacja Swagger, dzięki której użytkownik może między innymi przełączać tryby jazdy, czy zaplanować trasę z GPS. Pojazd jest lekki (aluminiowa rama) i składany, więc można go w łatwy sposób przechowywać, przenosić, a nawet zabrać ze sobą w podróż.

Swagtron Swagger 5 jest przeznaczony dla osób, które chcą szybko podróżować na krótkich dystansach, sprawdzi się więc podczas dojazdu na uczelnię, czy do pracy. Hulajnoga wykorzystuje silnik elektryczny z napędem elektrycznym o mocy 250 W. Akumulator ładuje się 3,5 godziny i w zależności od trasy wystarcza do przejechania od 9 do 19 km. Prędkość i stan naładowania akumulatora można również śledzić na wyświetlaczu LED, w który wyposażony jest elektryczny jednoślad. Hulajnoga mimo swych niewielkich gabarytów może być używana przez osoby o wadze nawet do 145 kg.

Na oficjalnej stronie Swagger 5 kosztuje 349,99$, co w przeliczeniu na złotówki wynosi około 1300 zł, zdecydowanie taniej możemy zakupić tę hulajnogę na stronie Amazon, gdzie w promocji cena wynosi 270,99$ (około 1000 zł).

Dodaj komentarz


Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy maksymalnie jedną wiadomość w tygodniu, nie spamujemy!

Mogą Ci się także spodobać

Codzienny raport smogowy – 13.12.

Smog nie odpuszcza! W Krakowie wprowadzono dziś darmową komunikację miejską, również Koleje Małopolskie ogłosiły bezpłatną komunikację na obszarze Aglomeracji Krakowskiej – warto dziś zrezygnować z podróży samochodem. Wczoraj na szczycie klimatycznym została przyjęta Deklaracja Ministerialna “Lasy dla klimatu”. Dokument ten nawołuje państwa do wspólnych działań na rzecz wykorzystania lasów do równoważenia emisji CO2. To postęp, ale kluczowe kwestie nie zostały jeszcze rozwiązane. W trakcie COP 24 były wiceprezydent USA – Al Gore zwrócił uwagę na problem smogu w Polsce: “Dziecko, które urodzi się dziś w Warszawie, po roku życia będzie się czuło tak, jakby wypaliło tysiąc papierosów.” Niestety, zgadzamy się z nim.